Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszelő anyukákhoz lenne...

Teszveszelő anyukákhoz lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el licitálni dolgokra és jó pár ruhát nyertem 100-300ft-ért és babaruha csomagokat 1000ft-1500ft-ért. személyesen megyek el értük. Ilyenkor mi a szokás? Annyit adni amennyiért nyertem vagy többet? Nekem ez olyan furcsa ,hogy ilyen olcsón hozzájuthattam ennyi szép dologhoz.
2012. aug. 7. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit, amennyiért megnyerted a licitet.
2012. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha felkerekítem pl 1685 akkor adok 1700-at, főleg ha meg vagyok elégedve a ruhákkal. De alapból annyit szokás, amennyi az aukció végösszege. Senki nem várja el, hogy többet adj. :D
2012. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyit kell adni forintra amennyiért megnyerted a ruhákat, persze a kerekítési szabályokat betartva, de felfelé mindig.

Majd belejössz, ha Te adsz el valamit 10 Ft-ért, senki nem fog 200 Ft-ot adni:(

Ezek a farkastörvények !!!


Igen, pár forintért lehet kapni gyönyörű ruhákat.

2012. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 ruháért elmentem már az egyik 1ft-os volt a másik 350ft így a kettőért adtam 500ft-ot és szólt az akitől vettem ,hogy nem kell. De nagy nehezen elfogadta ezért is jött fel nálam,hogy hogy müködhet ez az egész. Furcsa, persze nekem jó,csak ugye licitálok és ha más licitálna akkor talán én rálicitálnék és több pénzt kapna érte, de így ,hogy más még ennyit se adna érte mint én vagy nem kell neki ,így nem az én hibám ,hogy csak ennyiért kelt el az áru.Nem?
2012. aug. 7. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Normál boltban ha valami akciósan 180Ft,akkor odaadod a 250-et érte,mert szegény bolt milyen olcsón adja?

ugye hogy nem.


Annyit adj,amennyiért vetted,kerekitve persze.(ill ha vmit pl 295 ft-ért veszel,az 5 ft-ot otthagyhatod)

2012. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Jó licitálásokat! :-)
2012. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Csak nem akartam bunkó lenne, vagy paraszt. Végül is ha belegondolok , sok fix áras terméket is megvettem az elmúlt 2 nap folyamán, szóval akikről pár ft-ért nyertem azok is feltehették volna fix árba nem 1ft-os aukcióra.
2012. aug. 7. 11:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismét írok!

Én régi (kb 4 éves) teszveszes vagyok, már kevésbé vásárolok, inkább eladom a lányom ruháit.

Vannak hosszabb szünetek az eladásban, de épp most sok mindent hirdettem meg, nagyjából a felét fix árra, a másikat pedig 1 Ft-ra.

Már megtanultam, hogy mit nem szabad 1 Ft-ért hirdetni, mert nagyon kicsi az esélye, hogy többet is kapnék érte, persze most is lesznek olyan dolgok amiket valószínű nehezen tudok majd eladni, vagy valóban pár forintért kelnek majd el.

De összességében ki fogják egyenlíteni egymást, mert a márkás, hibátlan dolgok viszont nagyon jó áron mennek el.


Ezzel minden eladó előbb utóbb tisztában lesz, ne emészd magad amiatt, hogy jó áron jutottál ruhákhoz:)

2012. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!