Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok kislányt! Most mi...

Nem akarok kislányt! Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Férjem mostanában pedzegetni kezdte megint a gyerektémát, hogy jó lenne egy tesó a 1,5 éves fiunknak.

Szerintem is itt az idő, de az az egy gondom van, hogy én csak fiút szeretnék. De ugye semmi garancia rá, hogy az lesz, a kislányt meg úgy érzem nem tudnám szeretni.

Én fiús anyuka vagyok, nem tudom elképzelni, hogy reggel copfba fogom a haját és majd Barbiet veszek.


Most úgy áll a dolog, hogy nem lesz tesó.

Esetleg van valami tuti biztos módszer, hogy fiam legyen?

A kislány nem érdemelné meg, hogy nem szeretem...


2012. aug. 16. 20:22
1 2 3
 21/22 Kvasztics Irén válasza:
46%
Szia! Irén vagyok, nekem se volt mindegy, milyen babám születik. Nekem a www.alombaba.hu programja tetszett meg, 100%-ban bejött. Nézd meg, ajánlom. Puszi Irén
2012. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, azóta mi történt? :) lett gyermek?
2015. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!