Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem akarok kislányt! Most mi...

Nem akarok kislányt! Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Férjem mostanában pedzegetni kezdte megint a gyerektémát, hogy jó lenne egy tesó a 1,5 éves fiunknak.

Szerintem is itt az idő, de az az egy gondom van, hogy én csak fiút szeretnék. De ugye semmi garancia rá, hogy az lesz, a kislányt meg úgy érzem nem tudnám szeretni.

Én fiús anyuka vagyok, nem tudom elképzelni, hogy reggel copfba fogom a haját és majd Barbiet veszek.


Most úgy áll a dolog, hogy nem lesz tesó.

Esetleg van valami tuti biztos módszer, hogy fiam legyen?

A kislány nem érdemelné meg, hogy nem szeretem...


2012. aug. 16. 20:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Épp ezért félek, hogy nem tudnám jól kezelni a helyzetet.

Jó, csúnya példa lesz, de a két kutyám között is különbséget tettem, igyekeztem nem mutatni, de szörnyű bűntudatom volt. A kutyák is ellenezőneműek.

2012. aug. 16. 20:49
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Én ugyan mindig lányos típus voltam,csak fiút akartam.El se tudtam/akartam képzelni,hogy lányom legyen.A 15.héten mentünk ultrahangra,ahol azt mondták fiú.Na,én beleéltem magam,lehurrogtam,aki azt mondta,hogy ez változhat.Majd 20.héten elmentünk 4D-re,és tényleg változott,olyat terpesztett,hogy a vak is látta,hogy kislány.2 napig hozzám nem lehetett szólni.Olyanokat mondtam,hogy...Aztán telt az idő,beletörődtem,de a kisfiút akarok érzés egész terhesség alatt ott volt.Megszületett.Amikor szülés közben komplikáció lépett fel,és úgy rohantak császározni,hogy vagy oxigénhiányos lesz,vagy túl sem éli,akkor azt mondta,hogy fiú vagy lány?!Hol jutott nekem,ilyen eszembe?!Örültem,hálát adtam,hogy egészségesen született az én drága kislányom,és mai napig,ha arra gondolok mit műveltem,mikor megtudtam,hogy kislány,kiráz a hideg.Rettentően szégyellem magam amiatt a viselkedés miatt.Azóta a nagyobb lányom már 3,5 éves egy igazi kis angyalka,hosszú,szőkésbarna göndör hajjal(pont mint én),a kisebb lányom pedig 3 hetes.Ő is tündér,imádom őket,és ezer fiúra nem cserélném.

Nagy hibát követsz el,ha emiatt nem vállalsz második babát,mert mindegy mi a neme úgyis szeretni fogod.

2012. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

Á, nagyon rossz embernek kéne lenned, vagy lelkileg nagyon sérültnek, ahhoz hogy ne szeresd a kislányod.

Mi a párommal lányos szülőnek készültünk, biztosak voltunk, hogy lányunk lesz, el se bírtuk képzelni, hogy fiú.

Váratlanul is ért az ultrahangon, hogy fiú. A párom arcára kiült a döbbenet, mikor elmondtam neki, olyan szinten, hogy még meg is sértődtem.

Eltelt pár nap és újra a kis tündére volt a pocaklakónk, csak meg kellett szoknia.

Már 6 hónapos, és oda vagyunk érte.

S most meg már azt mondom, hogy nem tudnék elképzelni egy kislányt. Pedig hát...

Szerintem csak azért érzed így, mert fiad van, ehhez vagy "hozzászokva".


Nekem lányként rövid hajam volt mindig,na jó barbim az volt :-)


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Ídézem:

"Az Y kromoszóma (hívjuk Y-fiúnak) gyors, de rövidebb ideig él. Az X kromoszóma (hívjuk X-lánynak) pedig lassabb ugyan, de hosszabb életű. (Pár nap). Tehát, ha a nő ciklusa pontosan 28 nap, akkor peteérés a 14. napon van, tehát ekkor a legvalószínűbb a megtermékenyülés. A titok abban rejlik, hogy az érett petesejtet az a hímivarsejt fogja megtermékenyíteni, amelyik azt körülveszi. Mivel az Y-fiú gyorsabb, a 14. napon történő közösülésből valószínűleg kisfiú fog születni, mert az Y-fiú gyorsabban odaér, mint az X-lány. Mire szegény lassabb X-lányok megérkeznek, az Y-fiúk már a markukban röhögnek.

Ha viszont a 12-13. napon történik a közösülés, a 14. napra, mire a petesejt megérik, az Y-fiúk elpusztulnak, és a petesejtet a lassabb ugyan, de hosszabb életű X-lányok fogják megtermékenyíteni.

És ezt a módszert a történelem is bebizonyította. A háborús évek után ugyanis sokkal nagyobb arányban születtek fiúk, mint lányok. Miért is? Gondoljátok csak végig az előbbieket!

Hát mert a férjek hazatértek a frontról, és ......

Na?

Így van! Igen csak gyakori házas életet éltek, így a 14. napon mindig volt friss, gyors Y-fiú kromoszóma a tettek mezején!!"

2012. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
67%

az utolsó vagyok

most látom mit írtál

Pont ettől kellene egyformán szeretned a gyerekeidet, mert általában amit mi nem kaptunk meg, vagy rosszul kaptunk meg, azt akarjuk a saját gyerekünknél jól csinálni, ha elég tudatosak vagyunk.

De ha nem figyelünk, akkor tényleg azon kapjuk magunkat, hogy olyanok vagyunk, mint a szüleink, mert belénk ivódott a minta.

De ezek átfordíthatóak. S nálad is, hisz te már fel is ismerted, hogy mire kell figyelned.

S a kérdésedet feltehetted volna simán is, hogy mi a praktika. De te leírtad az érzéseidet is, mintha segítséget kérnél, és ez mutatja, hogy bánt a dolog és változtatni akarsz rajta.

Ez csak egy gondolat.

Azért még ne vesd el a 2.gyerek gondolatát ;-)

2012. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Pont ezért csináld másképp, mert Anyukádtól ezt láttad. Szerintem Te inkább ettől félsz, hogy ugyanazt fogod csinálni, mint Anyukád. Ha meglesz a 2. baba, csak az fog számítani, hogy egészséges legyen és nem fogsz úgy viselkedni vele, ahogy veled viselkedtek.
2012. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
két barátnőm is így volt. egyik sem akart hallani arról, hogy lánya legyen. az egyiknek már volt egy fia. kivoltak egy kicsit amikor megtudták, hogy lány. megvallom én aggódtam az egyik miatt, mert arról el tudtam képzelni, hogy nem fogja szeretni.és ahogy megszületett... idézem: "annyira imádom, ezer fiúért nem adnám" soha nem gondoltam volna, hogy ezt fogja mondani. és a másik is imádja a lányát.
2012. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanmár. A neme az utolsó ami számít. Nekem lány a nagyobbik gyerekem, el nem tudtam volna képzelni utána egy fiút. Aztán tessék, most meg fiút várunk, aki nemsoká megszületik. És ugyanúgy várjuk mint a lányomat. Ez hülyeség, amit írsz, mert ő is a te véred lenne, belőletek lenne. Szóval mindegy az hogy lány vagy fiú. Ugyanúgy szeretnétek. De amíg így gondolod, addig tényleg ne legyen másik.
2012. aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%

Akár hogy pedáloztunk,nem lett a 3. sem fiú... No,így is imádjuk Őt is!!!

És most itt ülök,négyeskével a pocakban,úgy látszik,hogy Neki sem kell az Apuka nevét adnunk... Ez van!


Ne félj,ha egyszer lányod is lenne,nem fogsz különbséget tenni a két gyermeked közt,mert Ők a Tieid (lesznek),nem a kutyáid!:-)


Tuti módszer nincs hogy fiú legyen! Vannak praktikák : lugosítani kell a szervezetet (sok hús,paradicsom fogyasztás),lugos hüvelyöblítés a szeretkezés előtt kb fél órával (szódabikarbonás vízzel),mély behatolás,orgazmus is lugosítja a hüvelyt,peteérés után ajánlott együtt lenni (Mivel a fiú katonák gyorsabbak a lányoknál,de hamarabb elpusztulnak. Így esélyt adsz a fiúknak hogy találkozzanak a petesejttel,és megtermékenyíthessék-aztán vagy sikerül,vagy nem.)


Üdv: 3 lányos,15hkm :-)

2012. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Megbeszeltuk a ferjemmel, hogy fel ev mulva visszaterunk a babatemara.Addig pedig tobbszor vigyazok majd egy bnom kislanyara.

Koszonom a valaszokat!


Hat utolso durva, hogy a negyedik is lany.Lesz otodik?

Ismerosomnek most jon a hatodik fiu (: O meg lanyt szeretett volna.

2012. aug. 17. 18:24
 20/22 anonim ***** válasza:

Majd a kórházban elcseréljük :-)

Nem,nem lesz 5. A Párom fel is kötné magát :-) (Ezt Ő mondta)

A házunk még átalakítható 4 "gyerekre",másik házat nem szeretnénk- A Párom sokat dolgozott rajta,az én kezem munkája is benne van,és még készen sincs úgy sem a ház,sem a kert,ahogy mi szeretnénk,de ez már más téma.


Szerintem nekem is bőven elég lesz a 4 gyerkőc.

Bár,talán ha már leszek 30-35 éves... De az még odébb van. :-)

2012. aug. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!