Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok pàrom...

Rossz anya vagyok pàrom szerint?

Figyelt kérdés

Van egy 4 honapos babym.Igyekszem vele minden idömet eltölteni.

Éjjel viszont nagyon fàradt vagyok màr.

Ha a baba felébred,akor én nem ugrok azonal tàpszert késziteni,vàrok2-3 percet(nem többet)erre a pàrom ma az àgyban làbbal belöm rugott,és beszolt hogy ugorjak eni csinàlni.

Hiàba mondtam,fennt vagyok,és rögtön megyek.

Aztàn reggel a kicsi ébed,félkomàs vagyok,a pàrom odaszol a bab-ànak:Làtod anyàd nem foglalkozik veled...

Pedig foglalkozok,csak éjjel mély àlombol hirtelen nem vagyok képes felugrani,és ha a kicsi nem sir,szerintem nem nagy bajt csinàlok.

Mostanàra màr nagyon megalàzonak érzem,hogy a férjem lenéz.

Belémrug,és nem kézzel ébreszt,leszol,mindent kritizàl.


2009. júl. 27. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem vagy rossz anya! Már ne haragudj, de inkább a férjed nem normális. Én sem ugrok már az első nyikanására a gyereknek. Megvárom, hogy csak mondjuk felsír és visszaalszik, vagy megtalálja a cumit és akkor beadja magának és már nem is kell hogy átmenjek hozzá. Nem is kell rögtön ugrani, mert akkor megszokja, és lehet, hogy nélküled is visszaalszik. Lehet, hogy őt zavarja inkább, hogy felkeltette a gyerek. És este, meg persze, hogy álmos vagy és félkómás. Én is az voltam mikor felkelt este és meg kellett etetni. De én először mondjuk a cumival próbálkoztam mindíg, és ha arra se aludt vissza csak akkor etettem meg. Így nekem 4 hós korától nem is evett már hajnalban. Addig is csak egyszer mondjuk. Úgyhogy ne érezd magad rosszul, Te jól csinálod, csak a férjed türelmetlen szerintem. Lehet, hogy el kellene vele beszélgetni hogy változtasson a viselkedésén, ha lehet vele egyáltalán.
2009. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyem a szíved... :( Jó bunkó a párod! Ugyanannyi lenne neki is tápszert készíteni, mint neked és akkor rájönne milyen éjjel ugrálni! Az én babám szopizik, így csak én tudok neki éjjel enni adni, de a párom soha nem rugdosott ki az ágyból, hogy etessem már. Le kéne ülnötök megbeszélni a dolgot. Mondd el neki, hogy neked ez mennyire fáj és ne alázzon így meg, mert ha te feszült vagy, azt a gyerek is átveszi. Te vagy vele többet, ha majd úgy látja, hogy a gyerek nem fejlődik eleget, vagy nem kiegyensúlyozott, boldog baba, akkor esetleg RÁKÉRDEZHET, hogy mi a probléma, de nem beszólunk és alázzuk a másikat... Ha meg nem is sír a baba akkor tényleg nem értem miért kéne egyből ugranod! Nálunk is volt, hogy apa valamit nem úgy gondolt mint én, aztán szépen elmagyaráztam neki, hogy mit miért csinálok, miért úgy csinálom. Végül mindig belátja, hogy én jobban ismerem a gyereket, elvégre én vagyok vele egész nap és én vagyok a főnök ezért, de ha azt látja, hogy a gyerek valamit nem kap meg, nem úgy fejlődik, akkor az az én felelősségem és akkor kapok ám! :D (Persze ezt félviccesen szokta mondani).

Ez a bunkósága a párodnak alapból érthetetlen, mert egy embert akit szeretek, összekötöttem vele az életem, közösen vállaltunk egy gyereket, akkor ezt az embert nem fogom rugdosni, nem szólok be neki és nem terrorizálom lelkileg. Arról nem beszélve, hogyha ez így marad, a gyerek pszichés fejlődésére is kihat, mivel a babák különösen érzik a körülöttük lévő személyek lelki állapotát és át is veszik azt. Ha te szomorú, zaklatott vagy, ő is az lesz!


Kívánom, hogy mielőbb rendeződjön köztetek a viszony és boldogságban éljetek!!!!

2009. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Szerintem, ha már valaki rossz az nem te vagy.

Nem tudom, hogy a férjed mennyi időt tölt el a babátokkal és munkával, de neki ugyanannyi felkelni és megcsinálni a baba tápszerét. Az meg, hogy rugdos az azt bizonyítja, hogy egy érzéketlen, erőszakos, bunkó.

2009. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Sajnos életében egyszer sem csinàlt még tàpszert,de még a pelenkàt is csak havonta egyszer cseréli...

Tudom,nagyon érzéketlen,csak a baba elött nem volt ilyen.

Most olyan velem,mintha egy rongy darab lennék.

2009. júl. 27. 10:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos visszaszólnék egy ilyen rugdosós beszólós alkalom után, hogy drágám, egyszer az életben te is felkelhetnél megcsinálni a tápszert, ha már ennyire tudod, hogy mit kell csinálni. Tudom, tudom, a pasi dolgozik, de szerintem napközben te sem a lábadat lógatod, te is korán kelsz, teszel veszel egész nap. Be is lehetne osztani, hogy egyik nap egyikőtök, másik nap a másik kel fel. Persze ez csak olyan esetben működik, ahol a két fél hozzáállása normális, de ez a párodról nem igazán mondható el ahogy látom.
2009. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Az én párom sem segít a baba ellátásában, csak néha játszik vele. De még egyszer sem fordult elő hogy rugdosott volna, azt hiszem ha ilyen lett volna nem tette volna ki az ablakba amit kapott volna tőlem. Nem vagy rossz anya. Én sem az első hangra ugrom. Mindig várok 1-2 percet és csak utána kelek fel. Bár már megismerem a hangokat, mikor mi baja van. A párodat pedig tedd a helyére, mert ha ennyire ráér téged rugdosni éjjel, akkor meg is etethetné a picit! NE hagyd magad! Szólj neki vissza, állj a sarkadra!

Legközelebb ha reggel felkel a babód mond te hogy "látod apád nem foglalkozik veled". Na erre mit lépne? Lehet hogy nem adnék neki vacsit egy nap, mondván hogy nem volt időm rá...

2009. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy megalázzon a párod! Én biztos megmondtam volna neki, hogy az ő gyereke is, ha annyira zavarja, nyugodtan megmozdulhat ő is. És igenis vágj vissza neki, ne gondolja, hogy akármit megtehet.
2009. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Lehet én vagyok túl feminista,vagy csak azért megy fel bennem a pumpa mert apám megalázta anyám éveken át,de én nem hagynám,hogy rugdosson éjszaka,sem azt,hogy ne foglalkozzon a gyerekével.Annyian mondják,hogy így meg úgy a nők,mindig csak mártírkodnak,de b@sszák meg,azt a gyereket te hordat ki,őt mit tett érte?Egyszerkétszer elélvezett és kész,míg te szenvedsz vele 18 évig ő sört iszik a haverokkkal és sz@rik rá.Igenis meg kell vele értetni és tanítani,hogy ketttőtöké az a gyerek nem csak a tiéd,foglalkozzon vele,ha kell éjjel kelljen ő hozzá,mert te is dolgozol,csak míg ő 8-12 őróban naponta addig te 4 órás szolgálatban állsz és míg ő alszik napi 7-8 órát,neked be kell érned 5el,azt is részletekben.Szóval bek@phatja az összes férfi aki képes a feleségét,társát megalázni és hisztizni mert a nő hullafáradtan képtelen szexelni...nem ugrik rögtön a gyerek nyikkansára és szeretne egy kicsit pihenni...


Te is állj a sarkadra és olvass be neki...

2009. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Huuuuuuu köszönöm a biztato vàlaszokat,igazàn jol esett.

Hàt igen,ideje lenne beolvasni neki,rég em tettem meg.

Csak ha beis olvasok,azért a tetteit nem tudom utàna se elfelejteni.

Én alvo,vagy félàlomba lévö embert megse mernék szolitani,nem hogy megrugni.

Igen,ha ö màr fennt volt,és hamarabb észrevette ,akor ö is felllhatott volna,csak hàt ugye ö kiskiràlynak érzi magàt.

2009. júl. 27. 12:02
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

A többiek is megírták már, hogy nem vagy rossz anya. Imádom, szeretem a fiamat de bevallom őszintén, hogy nekem is kell néha néhány perc, amíg felfogom, hogy kelnem kellene és sokszor van, hogy nem tudok egyből felugrani. Néha azt hiszem, hogy csak álmodom, hogy hangot hallat. Főleg, ha esetleg előtte fél órával jutottam ágyba és épp akkor aludtam be mélyebben.

A férjed ez alapján tapló. Ha az én férjem egyszer megbökne, nem megrúgna, csak megbökne, hogy menjek, akkor is kapna a nyakába egy nagy lábas hideg vizet, akkor is, ha utána én sem tudnék visszafeküdni az elázott ágyba.

Érzéketlen veled szemben, a leírásod alapján nem egymás társai vagytok. Ez így nem jó...

2009. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!