Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha normális, csini NŐNEK van...

Ha normális, csini NŐNEK van öltözve egy 3 kisgyerekes anyuka akkor is mikor a gyerekeivel van, az röhejes, ciki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok mikor ilyan öltözékben láttok anyukát, őszintén? Egyből azt hogy minek így kiöltözni, vagy hogy de röhejes? Magassarkú cipő (nem tűsarkú és nem 15 centi, de úgy 7-8) leggings, csini tunika, vagy szintén magassarkú, rövid farmerszoknya, feszülősebb felső esetleg kis dekoltázzsal (nem a melle van kint 70%ban de nem is zárt felső),szűk színes farmer, derékig érő csini kabát szóval amit más is felvesz/felvenne gyerektől függetlenül.

Majd leírnám bővebben miért is kérdezem.


2012. szept. 1. 08:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Azért ami neked csini, és szuper, nem biztos, hogy msának is tetszik.:)

És ami neked normál, az nekik nem az. fogadd el őket, ők is téged. Azért kell egy egészséges határ.

Mondjuk 40 felett, 3 gyerekkel bugyivillantós miniszoknya gáz.:)

Meg mondjuk a játszótérre nekem kénylemetlen lenne a magas sarok, a homokozóba. el sem tudom képzelni...

De ez én vagyok, elfogadom, hogy másnak más tetszik, masban érzi jól magát.:)

2012. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nekem a homokozóban sincs semmi bajom 7 centis sarokkal, a talpa is magasabb ezeknek a cipőknek nem sokkal magasabb összességében mint egy mondjuk 5 centis sarokmagasság. Én elfogadnám őket soha egyszer se tettem szóvá semmi ilyesmit tényleg, és nem témám az öltözködés szóval nem megyek az agyukra mégis ők jönnek állandóan ezzel. Most pl. vettem nemrég egy szűk szárú boka felett végződő hosszú piros (inkább meggy, nem az az egész élénk) farmert ezen bukott ki anyósom megint, hogy ez megint milyen feltűnősködés.
2012. szept. 1. 09:11
 13/25 anonim ***** válasza:
Ugyan ne foglalkozz velük. Attól, hogy gyereked van, még ugyanannyira NŐ maradtál. Inkább adj magadra, minthogy zsíros hajjal, kinyúlt, foltos melegítőben járkálj emberek közé, na szerintem az a röhejes.
2012. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%

Ha a játszótéren látom, akkor azért csodálkozok. Főleg ha a magas sarkú mellé miniszoknya társul. Nem vagyok ősanya, de a gyereknek nem az a játék hogy anya ül a padon, hanem ha együtt játszanak.


De cikinek nem nevezném :-)

2012. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, hogy hány éves vagy és milyen "alkalomra" öltözöl így.

Játszótéren én is röhejesnek találnám a magassarkúban tipegő anyukát, főleg, hogy én be szoktam ülni a homokozóba. Elképzelem ahogy meredeznek a tűsarkak miközben mászok a lányom után....

Na meg nálunk füvesített és nem betonos a játszótér.

A ruháiddal nincs semmi gond, de szerintem a játszóra nyugodtan húzz egy balerinacipőt.

Ha viszont egy sétálóutcán jönnétek velem szemben, biztosan elismeréssel tekintenék rád.

A másik szempont meg, hogy hány éves vagy. A fiam bölcsis társáért a nagymamája jár. Hát tényleg szánalmas az aszott arcával a skinny farmerben (feltűnő övvel) meg a tinis feszülős felsőkben.

2012. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk az tény, hogy egy játszótéren kis gyerekkel magassarkú ás miniszoknya röhejes. Lehetsz csinos kényelmesebbe is. AmÍg babakocsis volt az enyém, én is vettem magassarkút, de mióta jár, egyszerűen nem lehet, hogy csúszdázol, rohansz utána, ülsz le a homokba várat épÍteni stb. Én szeretek csinos lenni, de nevetségesnek érezném magam.
2012. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
44%

Én úgy gondolom, hogy mindennek megvan a maga helye és ideje! Játszótéren tényleg furcsa, ha valaki miniben feszít magassarkúval. Oda nem való. Lehetsz csini sportos öltözékben is. Anyuka és kismamaként én is tudom, hogy mennyire jó csinosnak lenni, begyűjteni az elismerő pillantásokat, de az arra megfelelő helyen. Egy bevásárlásnál pl. nincs semmi gond a felsorolt ruhadarabokkal, na de a játszón. Már ne haragudj, de hogyan ülsz le miniben homokozni a gyerekekkel?

Egyébként biztos én is rosszul gondolkodom, de én sem szívesen engedném le a Férjemet a gyerekkel, ha tudnám, hogy egy ilyen anyuka is lejár! Nem ismernek, nem ismerik a családi hátteredet és akár még igazuk is lehetne!!, ha arra gondolnak, hogy kelleted magad és ott akarsz pasit fogni!

2012. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nem olyan mini amúgy hogy kint van a s...m..

De egyébként mikor elindulunk nem csak játszózni megyünk hanem más helyekre is tehát nem úgy indulok el otthonról hogy játszózás lesz e vagy nem lesz mert akkor mehetek melegítőbe mindenhova tényleg.

Mindenki a minit emelte amúgy ki pedig nem csak azt írtam hanem általánosságban divatosabb csinosabb ruhákat.

Én tudok magassarkúban homokozni és játszózni is:) Nem tűsarkú mint írtam hogy beleszorulna a lyukakba vagy a homokba belesüppedne.

Köszönöm a válaszokat!

Ez hogy pasit fogni járnék oda, erre nem is írok semmit, mert tudják hogy van férjem (ugyan minek kéne másik...) vele is szoktunk "mutatkozni" persze nem mindennap hiszen dolgozik estig. Még ah egyedülálló anya lennék azt mondom jó, igazuk van.

2012. szept. 1. 10:51
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, nekem egyszer azt mondták, hogy ha már gyerekem van, öltözzek már egy kicsit ÁTLAGOSABBAN. Még csak nem is az volt a gond, hogy túl túl túl csini vagy nem tudom mi, csak hogy ne legyek már ennyire "feltűnő". Hát mondom persze... Azért, mert nekem más tetszik, mint a többségnek, még nem fogok úgy kinézni, ahogy nekem nem tetszik.

Pl. sokan beszóltak már a hajviseletem miatt, hogy gyerek mellett minek pepecselek vele annyit. Mert általában ilyesmi frizurákat csinálok magamnak:

[link]

[link]

Nos, ezt némi rutinnal kb. három perc alatt megcsinálom, és igen, nekem így tetszik. Öltözködésben is főként a pin-up stílust részesítem előnyben. Nyilván, ha mondjuk kirándulni megyünk, felveszem én a melegítőgatyát meg az ennek-már-minden-mindegy pólómat, mert talán még a fiamnál is jobban szeretek mindenre felmászni, mindenen átmenni, ledobni magam a fűbe, stb. De ha elmegyünk sétálni, akkor felöltözöm úgy, ahogy én szeretek kinézni. Nem értem, és igazából nem is vagyok hajlandó megérteni, hogy attól hogy gyerekem van, miért ne öltözködhetnék úgy, ahogy nekem tetszik.

2012. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%

ugyanmar! hogy ul le miniben? leterdel, a magassarku meg pl nem tusarok, hanem.pl platform talpu, tokeletesen lehet vele kozlekedni fuvon,betonon,gumiszonyegen,homokban. azt is le lehet kapni es homokozo szelen hagyni!

meggypiros naci? ameddig nem lila felsovel veszed fel, nem lehet baja vele senkinek.

ameddig a gyerekeid kiegyensulyzottak,esznek,isznak,van mibe feloltozniuk,peldakent tudnak Rad tekinteni, addig anyosod csak a negativ-anyos kozvelekedest erositi!

ne csinalj magadbol bohocot,de erezd magad jol.

na es meg valami, 3 gyereked van, ha valaki tudja milyen anyanak,baratnak, szeretonek es nonek lenni egyszerre,az Te vagy,legyen egy kicsit tobb onbizalmad, es allj ki az okoskodo velemenyek ellen!

2012. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!