Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha normális, csini NŐNEK van...

Ha normális, csini NŐNEK van öltözve egy 3 kisgyerekes anyuka akkor is mikor a gyerekeivel van, az röhejes, ciki? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mit gondoltok mikor ilyan öltözékben láttok anyukát, őszintén? Egyből azt hogy minek így kiöltözni, vagy hogy de röhejes? Magassarkú cipő (nem tűsarkú és nem 15 centi, de úgy 7-8) leggings, csini tunika, vagy szintén magassarkú, rövid farmerszoknya, feszülősebb felső esetleg kis dekoltázzsal (nem a melle van kint 70%ban de nem is zárt felső),szűk színes farmer, derékig érő csini kabát szóval amit más is felvesz/felvenne gyerektől függetlenül.

Majd leírnám bővebben miért is kérdezem.


2012. szept. 1. 08:14
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat egyébként mindenkinek!!

Hihi de jó ez a haj:)) Én mondjuk ehhez vagyok pl. tehetségtelen de teljesen megértem ha valakinek a körme fontos (utolsó divat szerint festve) vagy a haja. Nekem sima egyenes hosszú barna hajam van, szerencsére sok is. Semmit se csinálok vele, csak "van".

A körmöm úgyszintén nekem nem való mert mosogatok mosok főzök pelenkázok immáron közel 5 éve zsinórban :) Nem sikerül szépnek megtartanom még egy sima körömlakkozást se :) Így nekem nem való, más meg órákat tölt a körmösnél, mégse jutna eszembe "beszólni " minek foglalkozik ezzel, neki az tetszik úgy érzi jól magát akkor oké.

Felénk nagy divat ez a körmözés.

2012. szept. 1. 11:15
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj tényleg, a körmök :) Na műkörme itt nálunk mindenkinek van, azoknak is, akik csak és kizárólag melegítőben járnak mindenhova :) De hát ha nekik tetszik, ám legyen, nem az én dolgom. Csak hát akkor őket vajon miben zavarja az én hajam vagy az öltözékem? Örök rejtély marad :)

Lényeg a lényeg, ne foglalkozz az ilyen emberekkel, szerintem szimplán csak unatkoznak, és kell valaki, akire tehetik a megjegyzéseket, csupán azért, mert valamiben más, mint ők. Hát, ez legyen a legjobb szórakozásuk :)

2012. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

szerintem ne foglalkozz velük.

én őszintén szólva nem szoktam más anyukákat megnézni hogy miben vannak, nem értem miért csinálják ezt.

én se szoktam melegítőben járni, de engem pl azért bámulnak mert van pár tetoválásom. mintha nem lenne szinte minden második emberen.

2012. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Azzal kezdeném, ami a lényeg: hordd azt, amiben te jól érzed magad és ne foglalkozz másokkal.

De: egy színes farmeros anyukát azért én is lehet, hogy megbámulnám a játszótéren (vagy bárhol). Az érdekes lehet :) Ne érts félre, nem kritizálni akarlak, csak nekem az érdekes, nem mindennapi öltözet.

Egyébként én szoktam látni néha ilyen anyukákat, némelyik kicsit túlzásba viszi a "csini" ruhákat. Ahogy itt írta valaki, egy 40-en felüli többgyerekes anyukán tényleg furán néz ki a miniszoknya és a magassarkú a játszótéren. Tényleg nem oda való, olyan, mintha melegítőben mennél színházba, az sem oda való. Nem az a baj, hogy csinos, igényes, hanem hogy nem alkalomhoz illő a ruhája.

De önmagában az, hogy valaki ad magára, odafigyel a megjelenésére többgyerekes anyukaként, az kifejezetten dícséretes dolog.

2012. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mindig "felnéztem" azokra a nőkre, akik jól-divatosan öltöznek, haj meg minden. Nekem nagyon tetszik. De én nem merem. Utálom, ha beszólnak. Még kamaszkoromban vették el az önbizalmam, amikor tökjól felöltöztem, és beszólt a hajléktalan, a kőműves stb. Tudom, erre nem kell adni, de én bevonzottam az ilyeneket, és elegem lett. Inkább leszek átlagos. Boltban megveszem néha a hűdejó cuccokat, de aztán otthon nem merem felvenni... De ha ilyen nőt látok, megjön a bátorságom, ami ugyan másnapra elmúlik :-)
2012. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!