Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól lehet kismotorra...

Mikortól lehet kismotorra ültetni a babát és nem káros, mint a bébikomp?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem


söt fejleszti az egyensúlyt

hát mikor érdekli én most veszek neki 20 hónapos

két hete kezdte a játszón érdekelni addig rá sem nézett

2012. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17 hónapos kora óta motorozik a Lányom. Imádja! És beszéltünk előtte szakemberrel, azt mondta, nyugodtan használjuk, nem káros!
2012. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 hónaposan már ment magától, úgyhogy ő rá nem sokkal meg is kapta a kismotorját. Nem káros, mivel a motoron semmi mozgásformára nincs rákényszerítve, a bébikomppal az a baj, hogy ha sokat van benne a baba (amiből ugye kimászni sem tud), akkor nem kúszik-mászik eleget és ez hat károsan a mozgásfejlődésre. A motoron szabadon mozoghat kedve szerint, fel-le mászhat. Max. oltári nagyot lehet vele esni... :S
2012. szept. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már ül ill. mászik, nyugodtan ráülhet egy kis időre, csak figyelj rá, hogy ne essen le! Én 10 hónaposan vettem egyet a fiamnak. Nagyon szereti maga előtt tologatni a lakásban. Azt is nagyon élvezi, ha ráül és tologatom, magát viszont még nem hajtja. A bébikomppal az a baj, hogy a pici önállóan közlekedik vele, így később kevésbé lesz motivált a mászás illetve a járás megtanulásában.
2012. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A komp akkor nem káros, ha be van tartva a napi 20perc, és 2 nap után 1-2 nap komp nélküli napot tartunk.
2012. szept. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos korában kapta az első motorját, pedig még menni sem tudott, csak "járássegítővel" (egy széket tolt maga előtt). De a motorra már ráült, sőt hamarabb ment azzal, mint hogy a saját lábán kapaszkodás nélkül.
2012. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem káros. Mi 1. szülinapjára vettünk neki egy pewit nagyon szereti.
2012. szept. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!