Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan fojtsam el a hirtelen...

Ria27 kérdése:

Hogyan fojtsam el a hirtelen előtörő dühömet gyermekemmel szemben? Ez még gyermekágyi depresszió vagy más lehet?

Figyelt kérdés

#gyermekágyi depresszió #hirtelen düh
2012. szept. 17. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen idős a babád?Vannak vele különösebb problémák?
2012. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Mi az,hogy a dühödet??Mit csinál az a gyerek?Mennyi idős?
2012. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérd szakember segítségét! Ez nem vicc.


A gyerek érdekében és a SAJÁT érdekedben. MOST.

2012. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

düh???

akkor kérd orvos segitségét kedves ez nem játék

2012. szept. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 éves, de nem vele van gond, az biztos! Nem tudom, hogy azért van e mert sokat ülünk a négy fal között, vagy azért, mert leszoktam a dohányzásról? Néha tör elő belőlem és nem tudom, hogyan nyugtassam meg magam minél hamarabb?! Gyermekágyi depresszióba estem, miután megszületett, de ez még az lehet?!
2012. szept. 18. 08:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mikor szoktál le a cigiről?Mert lehet,h tényleg 'csupán' elvonási tüneted van.
2012. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húúú ez gáz.Ne üljetek otthon,bár igaz egy ekkora kisgyerekkel nem sok helyre lehet menni.Hát nem is tudom,valójában neked az kéne,hogy társaságban legyél,legyen kihez szólni napközben,és ne a gyerekről szóljon minden perced.Ha ezt megtudnád oldani jobb lenne a közérzeted is.
2012. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, aranyosak vagytok! A cigiről akkor szoktam le, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok és hiányozni akkor kezdett amikor abbahagytam a szoptatást gyermekem 11 hónapos kora körül! Addig is voltam ideges néha, de ennyire dühös még nem, mint mostanában néhányszor előfordult! Ez olyankor van, amikor próbálom elterelni a figyelmét valamivel, hogy ne nyafogjon és amikor ez 3-jára meg 4-jére se igazán sikerül akkor kiborulok! De aki utoljára írt most nekem az tetszik leginkább, mivel úgy érzem tényleg ez lehet a gond, hogy sokat vagyunk pár hete a 4 fal között és most kezdem azt érezni, hogy nincs kivel megbeszélnem a problémáimat! Hajlamos vagyok arra, ha pár napig sehová nem megyek, akkor ha nem muszáj ki sem lépek a házból, tehát még inkább bezárkózom és a kedvem is elmegy attól, hogy kimozduljak! Van ötletetek ezt hogyan lehet leküzdeni magamban?
2012. szept. 20. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!