Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a leghülyébb kérdés...

Mi volt a leghülyébb kérdés amit eddig feltettek neked a gyerekeddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Pl. rokonok, ismerősök, barátok, vagy ismeretlenek utcán, boltban, stb.
2012. szept. 21. 13:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek a fiát kivizsgálásra kellett vinni a dokihoz, míg bent voltak én vigyáztam az ő 1 éves és az én fél éves lányomra odakint. A lányok két külön babakocsiban ültek. Jött egy idegen hölgy és megkérdezte, hogy "De aranyosak, ikrek?" Én kapásból rávágtam, hogy nem, 6 hónap van köztük. Ő totál elsápadtan, hogy "6 hónap???" Aztán gyorsan közölem vele még, hogy nem testvérek, akkor megnyugodott :)))
2012. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
91%

engem egyszer egy pasi szólított le, hogy milyen szép a babám, az anyjára hasonlít, van-e apukája?

mondom persze, hogy van!?! és velünk él? mondom igen! akkor már zavarban is voltam, aztán még megkérdezte, hogy nem válunk-e. na mondom... a telefonszámát még meg akarta adni mondván ő szívesen lenne az apja, de sarkon fordultunk :)


kedvencem, egyszer egy idős néni a tömött buszmegállóban kérdezte, hogy az enyém vagy tesóm a pici.

büszkén feleltem, hogy az enyém!

erre elkezdett visongani, hogy jujj de fiatal leányanya(?) vagyok! ekkor 27 éves, férjezett nő voltam :D


meg persze a lány??? kérdés a fiamra is sokszor elhangzott. azzal magyarázták, hogy mert szép. de minden kisbaba szép, nem csak a kislányok, nem? :)

2012. szept. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint az ország minden területén vannak ilyen értetlen emberek
2012. szept. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
95%

Vannak... :)

Kislányommal boltba mentem. Vásárolunk nagyban, egyszercsak odajön egy ismerős csaj. Kérdezi:

-A tiéd?

-(Nem b+, itt találtam a sarkon és elloptam az anyjától...)

Igen, az enyém.

-Jajj de szép. Könnyű volt a szülés?

-Igen, viszonylag. Császározni kellett.

-Ó, de kár... (Mert?!) Én szültem mind a kettőt.

-Mert szerinted én fialtam? (Meg büszke lehetsz rá, hogy 20 évesen 2 gyereked van egy börtön tölteléktől.)

-Jajj, hát nem úgy gondoltam...

2012. szept. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Én a télen hordozókendőben hordtam a fiamat,mert a lakótelepen a boltok alkalmatlanok babakocsival való közlekedésre. A kisfiam még csak 3-4 hónapos volt,nem tudtam tartani a kosarat és őt is+vásárolni (férjem áltlaában estig dolgozik). A kendőt meglátván egy néni aggódva kérdezte: Ez nem árt a babának?Nem SZOKOTT benne megfulladni?????

De b..meg!Minden nap 2-3 alkalommal meg szokott fulladni,de kezd hozzászokni!Erre mit lehet mondani????


A másik,amit már írt valaki fent: Milyen szép baba,kislány?

Nem,kisfiú - mondom én.

Pedig olyan szép,azt hittem kislány...

Akkor ő egy szép kisfiú -szoktam mondani ilyenkor.


Másik nagy kedvenc: tesómmal egy munkahelyen dolgozunk. Miután haza kerültünk a kórházból,heteken keresztül kérdezték egyes kolléganők MINDEN NAP,hogy hogy van a baba és mit csinál?????

Mit csinálna egy 2-3 hetes gyerek?Mivel tesóm nagyon megunta,közölte egy alkalommal,hogy jelenleg zongoraórán van...

Azóta nem kérdezték naponta a hülyeséget.

2012. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

"ezek szerint az ország minden területén vannak ilyen értetlen emberek"


Pedig én is azt hittem, hogy csak engem találnak meg ezek az idióták. Jókat röhögök ezeken a sztorikon.

2012. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

"erre elkezdett visongani, hogy jujj de fiatal leányanya(?) vagyok! ekkor 27 éves, férjezett nő voltam :D "


Én mindig is sokkal fiatalabbnak néztem ki a koromnál, engem is megesett leányanyának néztek, pedig 30 évesen szültem az elsőt. Utána is voltak akik azt hitték nem az enyémek csak vigyázok rájuk, mert még a bőrszínük is más mint az enyém.

2012. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
89%

DE jót nevettem a történeteiteken! Ment a zöld kezecske. :)


Engem is mindig fiatalabbnak néznek. 29 évesen (már 3 éve férjezett asszonyként) mentem be a gyógyszertárba, hogy vegyek egy terhességi tesztet, mert már szerettünk volna babát és úgy tűnt, végre sikerült. Erre a gyógyszertári alkalmazott fennhangon, a szemét forgatva és mindenféle gúnyos grimaszok kíséretében megjegyezte, hogy "Hahh! Ezek a mai középiskolások(!), de korán kezdik!!!"

Már vettem a nagy levegőt, hogy beolvassak neki, mikor a másik sorból egy kisfiú odaszólt nekem: "Csókolom, tanár néni! Holnapra kell megtanulni a verset?" (Én vagyok az osztályfőnöke.) Válaszoltam a gyereknek, hogy nem, péntekre. Akkor már kicsit lilult a feje a nőnek: rájött, hogy nem tizenéves vagyok. De milyen durva már, hogy amiatt, hogy fiatalabbnak nézünk ki a korunknál, ilyen sértő feltételezéseket kell elszenvednünk, nem?


Egyébként engem mindig azzal fárasztottak, hogy miért nem az apja nevét kapta a gyerek. Mert nem akartam, hogy ő legyen a 85. Péter a családban, abból van elég bőven a férjeméknél(apa-nagyapa-dédnagyapa,sógor). Ráadásul a férjem se akarta (semmi bajunk amúgy a névvel, csak a fiunknak mást gondoltunk). Erre meg mindig azt mondják: "Nem baj, majd a második!" Már miért lenne a második gyerek Péter, ha már az elsőnél is el akartuk kerülni ezt a nevet? Furcsa ez a logika.

2012. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
89%

"Elővettem már a fiamnak a nadrágszíjjat"?

"Miért nem öntöm le egy pohár vízzel, a kutyák is attól nyugszanak meg nem?"

2012. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom két hónapos volt, hordozókendőben vittük kirándulni.

Szeme jön velünk 3-4 50 év körüli hölgy, már messziről nagy szemekkel nézik a kendőt (kislányomon sapka volt, aminek kb.4-5 bojtja van). Mikor közelebb érnek, egy hölgy felkiált: Mik ezek? Gombák? Már lehet szedni?

Máskor: Igazi a baba?

Válasz: Neeem, csak gyakorolunk.


Most két éves a kislányom, elég nagy baba, 3-4 évesnek látszik.

Sétálunk, egy néni kérdezi, jaj de szép. Melyik óvodába jár?

Mondom, még egyikbe sem, mert még csak két éves lesz.

Ő : Kettőőőőőőőőő? Ez biztos???

2012. szept. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!