Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cybex hordozókendőről mi a...

Cybex hordozókendőről mi a véleményetek? Nektek milyen típus vált be? Egyáltalán kendő, vagy kenguru?

Figyelt kérdés
Újszülött kortól használnám.
2012. okt. 1. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk cybex I go kengurunk van, nekem tetszett a fekvős része, csak már kinőttük, úgyhogy eladom (nem igazán használtuk ki, csak párszor ugrottam el vele ide-oda). De amikor kellett örültem, hogy nem kendőt kellett kötözgetni, meg ebben is teljesen vízszintesben volt és tudott ő is nézelődni. A hasrakötős változatát nem próbáltam, de nem is lesz rá szükségem. A fekvős részt 3 hónaposan nőttük ki.
2012. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
JÓ ötlet a kendő:), de ennél van lényegesen olcsóbb rugalmas kendő is, pl. a Liliputi.
2012. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van kendőm is és kengurum is. A kendő ezerszer jobb, pedig egy nagyon jó kengurum van. A Cybexet nem ismerem, nekem Je porte mon bebe kendőm van, csak ajánlani tudom. Ha egyszer megtanulod, pár pillanat alatt fel lehet kötni.
2012. okt. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!