Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hordozási bizonytalanságban...

Hordozási bizonytalanságban vagyunk. Elolvasod?

Figyelt kérdés
2.5 éves lányom van,14 hetes pocakos vagyok. Még nincs nagy hasam,de kellemetlen a kérdés:( Amikor reggel megyünk a bölcsibe reggel akkor azt a 10percet(gyalog lenne 1 óra is,mire minden bogarat madarat fűszálat megnézünk... ) általában elől viRáadásul elég szem,hogy még tudjon kicsit pihizni. Meg a bölcsiben könnyebb levenni ha elől van. DÉlután apa megpróbál munka után odajönni a bölcsihez és akkor együtt /vagy ő hozza haza a kicsit. Probáltuk hogy apa viszi reggel,de akkor sok minusz lesz a munkahelyén időben és máskor kell többet bent lennie. 4 hós kora óta nem viseli el a kocsit,lehet az lenne a megoldás? Igy is fél 8kor indulunk hogy 8ra bent legyünk és még sirás nélkül elengedjen..

2012. okt. 3. 10:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Merre laksz:)?
2012. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk.
2012. okt. 3. 16:09
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha van időd, menj(etek) el a hozzátok legközelebb eső hordozós klubba, és ott biztosan segítenek a levétel megtanulásában, kötés mutatásában, saját példával hasonló helyzetben... Ha priviben megírod a kerületet, kikeresem Neked a mamamin, hol van a Hozzátok eső legközelebbi hordozós klu:).
2012. okt. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
19.kerületben lakok,a levétellel nincs gondom.. Csak ugye félek hogy bealszik a kabátban a jó melegben.. Nem egyszer volt rá példa. Azt hiszem Csepelen van a legközelebbi a Csehoklub,náluk voltak háti kendős tanfolyamon.
2012. okt. 3. 20:50
 15/18 anonim ***** válasza:

Gonosz leszek...

Miért jár bölcsibe a gyerek? Nem fogsz otthon maradni a picivel?

2012. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
merre laksz a 19. ker.-ben? én is itt lakom, lehet, hogy meg tudnám neked mutatni.
2012. okt. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Itthon leszek a picivel. Természetesen. TAvaly 2 évesen kezdte el orvosi javaslatra a bölcsit a lányunk. Mivel nagyon válogat, s pl csak tésztát meg sajtot enne itthon állandóan.Meg turórudit és krémturót.Főzelékfélét vagy bármi egészséges(ebb dolgokat) nem tudtunk belediktálni. Ezért kell mennie bölcsibe. A pici pedig áprilisban fog születni. Addig biztos jár,májusban meg már ugye jön lassan a nyári szünet. (Jun közepéig van bölcsi azt hiszem). Egyébként a másik ami miatt jár az hogy én mellette suliba járok fél nappali/fél levelezőn igy nem tudok vele itthon lenni.

Pici áprilisban érkezik,addig szerintem minden további nélkül járhat. Utána meg ugyis szeptemberben kezdődik az ovi...

A kerületben egyébként a Széchenyi utcában lakunk,Europarktól 10perc.

2012. okt. 4. 10:01
 18/18 anonim ***** válasza:
Na, CseHot akartam írni:), de úgy látom, itt is akad kedves segítő:), "használd" ki:)
2012. okt. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!