Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kettő gyerekem 3 és 4,5...

A kettő gyerekem 3 és 4,5 éves miatt nem akarnak felvenni sehova dolgozni, pedig rátermett diplomás nyelveket beszélő nő vagyok. Lehet állásinterjún egy picit ferdíteni?

Figyelt kérdés
Ti megtettétek már? Mindenhol őszintén bevallom hogy most jönnék vissza GYESről de jönnek a kérdések: hát akkor maga évek óra nem is dolgozott? ki vigyáz a gyerekekre? mekkorák? A gyerekeket minden tőlem telhető módon megpróbálnám elhelyezni de ez úgy látom nem hat meg senkit.. Van értelme őszintének lennem?

2012. okt. 8. 08:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Az utolsó nagyon szépen leírta.Tényleg így van, mindig találnak kifogást:S
2012. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érdemes ferdíteni, de nem abban, hogy sosem mennél táppénzre a beteg gyerekek miatt. Illetve ilyet csak akkor mondj, ha valóban úgy is van, mert később aztán érezheted magad kínosan ha táppénzre mész.

Amiben viszont érdemes ferdíteni az az, hogy mennyit dolgoztál az elmúlt 4.5 évben. Én pl. azt szoktam kamuzni, hogy a kisebbik gyerek 1 éves korától 4 órában dolgozom otthonról, két éves korától 4-6 órában munkahelyen, s most 3 éves korától fix 6 órában szeretnék dolgozni. (8-at eleve nem vállalnék.) És így szépen fel is vettek. Valójában csak az állásinterjú előtti 3 hónapban dolgoztam a szüleim családi vállalkozásában délelőttönként pár 3-4 órát, hogy visszaszokjak a munkába. Szerintem nem égbekiáltó bűn az efféle ferdítés.

2012. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!