Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek van szükség...

Szerintetek van szükség "vetélés" kategóriára a Gyerekvállalás, nevelés csoporton belül?

Figyelt kérdés

Nemrég sajnos én is átestem ezen a borzalmon, s úgy érzem hogy a szoptatás, szülés stb. mellett a vetélés is kaphatna egy saját kategóriát, hiszen - sajnos - nagyon gyakran történik, az oldalon is rengeteg ezzel kapcsolatos kérdés van.

Ti mit gondoltok?


2012. okt. 19. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja és még valami.

"a vetélés tényleg nem egy pozitív szó, de akkor mi legyen a kategória neve?"

Ezen jót nevettem. Kíváncsian várom, hogy milyen POZITÍV szót találtok erre...

2012. okt. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Várom mit írnak, majd neked vissza! Üzenem a lepontozónak, hogy ennyi öröme legyen az életben!

Nem vagyon rózsaszín szemüveges, én is átestem nemrég a vetélésen, de ha újra kismama leszek nem szeretnék, olvasni a vetélésről!

2012. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ott van az egyéb kérdések kategória, az pont az ilyen kérdésekre való.

Igaza van aki azt írta, hogy ennyi erővel mindent külön kategóriába írhatnánk.

2012. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a furcsa, hogy aki nem ert egyet a kulon kategoriaval, az nem indokol. A 'feleleges, mink az' es a ''szar az elet, tudja meg mindenki' szerintem nem indoklas.

Nem ertem mi lenne vele a gond. Igy mindenki megtalalna azt amit keres es amire kivancsi.

En kb 10 percig hordtam rozsaszin szemuveget. Hidd el megvan az en sajat dramam is es van amikor masera mar nem vagyok kivncsi, nem azert merz erzketlen vagyok, csak egszeruen soK.

Volt mar olyan egyebkent, hogy ez a tema erdekelt, de kerdest nem akartam feltenni a terhesrovatba, ugy ereztem oda nem illik. Az egyeb kerdesek pedig nevvalasztassal, babakocsikkal, csaladi gondokkal van tele.

Az 'elvesztett babak' nem segit a veteles feldolgozadaban. Talan a 'megszakadt terhesseg

2012. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Úgy látszik nem értetted meg az indokaimat, utolsó.

Én csak feltettem még egy kérdést, hogy akkor már miért ne legyen külön kategória az egyéb problémáknak, mert egy terhesség nem csak szüléssel és vetéléssel érhet véget. Vagy ha szüléssel is ér véget, az nem feltétlenül jelent mindenkinek felhőtlen boldogságot, mert ott is akadhat számtalan probléma (fejlődési rendellenességgel világra jött újszülött, koraszülés, nem kívánt baba, halva születés, halálos betegség a babánál vagy az anyánál stb). Akkor ezekre mind nyissunk külön kategóriát, nehogy valamelyikőtök olyan kérdést találjon, amit nem szívesen olvas.

2012. okt. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!