Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel hozzam a tudtára, hogy...

Mivel hozzam a tudtára, hogy apa lesz?

Figyelt kérdés
Kiscipő kilőve, az már volt.

2012. okt. 21. 12:47
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Igen, tervezzük! Már érzem a jeleket, mint legutóbb is, de még csak most fogok tesztelni, nemvártnál hamarabb szerintem nem érdemes... tehát most csinálom a tesztet. És igen, még külön élünk, de az összeköltözésre van 8 hónapunk, nem?? Addig még akármi lehet. Egyébként 18,5 vagyok, de ennek a kérdésemhez abszolút nincsen köze! Áprilisban vetéltem el, egyébként, csakhogy tudjátok. Tudom, tudom, akkor még hülyeség volt... De ha most összejött, ha szerencsém van, még pont be tudnám fejezni a sulit, ha nem jön közbe semmi. DE! Az életemhez továbbra sincs köze senkinek, nekem pont megfelel így, ahogy van. Ha más egy becsúszottat 16 évesen meg tud oldani, nekem miért ne menne 18 évesen a tervezett?

A kérdésre továbbra is várom a válaszokat.

2012. okt. 22. 08:56
 22/40 anonim ***** válasza:
59%

Hetente 1x találkoztok. Nem is ismeritek egymás rossz szokásait, az együttélés "kellemes" részét. Te dolgod, te életed, DE! nagy butaságot követsz el, hogy teljes kiszolgáltatottságban akarsz gyereket vállalni. Munka nélkül csak gyest kapsz, ami 25 e ft. És ha a pasiddal mégsem jön össze? Akkor mit csinálsz? Anyukád bevállalja, hogy ő felneveli az unokáját? Nézed te a viva tv-n a tini mamikat? Egyik sem tud tanulni gyerekkel. És előre feltenni kérdést, még egy nem is bebizonyosodott dologról. háááááá...... és te azt írod, hogy fel vagy készülve, elég felnőtt vagy a gyerekvállaláshoz.

Na, majd 5-10 év múlva olvasd vissza ezt a kérdésedet és akkor belátod, hogy mégsem voltál felkészülve.

És pontozhatsz megint.

2012. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

ÉS... a teszt pozitív! Nem is kellett perceket várni, azonnal látszott, hogy gyönyörű, erős pozitív! :)

Szurkoljatok, délben vagy este megyek hozzá, addig még megkérdezem neki mikor jó. Ha van ötletetek, addig írjatok még!

Majd megfontolom... és megírom utána hogy sikerült.

2012. okt. 22. 09:10
 24/40 A kérdező kommentje:
És talán még nem volt biztos, de éreztem, főleg mivel volt már előzetes tapasztalatom! Különben is, hol van a kérdésben az, hogy mikor? Hol van a kérdésben az, hogy már úgy van?? Ez feltételezhető igen, de én egy szóval sem mondtam. Egyébként pedig 6 éve ismerem, és igaz, hogy most dolgozik, és ritkábban látom, de vele töltöttem az egész nyarat, értsd úgy, hogy majdnem a teljes 3 hónapot. Az apukájának is bemutatott, a testvéreinek is, és velük is csak azért nem szorosabb a kapcsolatom, mert nagyon messze élnek. blabla, ki van elégítve a kíváncsiságotok?
2012. okt. 22. 09:16
 25/40 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem lehet arról meggyőzni téged, miért butaság ilyen korán, éppen érettségivel szülni. Mivel nincs és nem is volt munkád, sajnos csak a gyes-t fogod, kapni, és ez azt jelenti, ha 1-2 év múlva megromlik a kapcsolatod a pároddal, akkor is ki leszel neki és a keresetének szolgáltatva, és vele kell maradnod, mert egyedül nem fogsz boldogulni. Szakmád se lesz, gyerek mellett nem biztos, hogy egy tanyán élve el is tudsz járni majd tanulni, még ha akarnál is. Nehéz életed lesz, de ha nagyon akarod, biztos meg tudod csinálni, amúgy gratulálok, ha ennyire örülsz neki!
2012. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Fő az optimizmus, nem? :)

Egyébként bonyolultabb a helyzetem, mint amilyennek gondoljátok, szóval.. lenne miért aggódni. De lebeszélni akkor sem lehet.

Am. nem tanyán laknánk szerintem. Otthon, neki van egy háza... Igaz, oda nem szeretnék menni, de karácsonykor hazavisz, tehát esetleg megpróbálkozom barátkozni a gondolattal... bár ott főleg nem tudnám hogy tanulhatnék tovább... De aki akar, az tud, ha meg nem igazán akarok, akkor meg is érdemlem, ha kiszolgáltatott leszek, nem?

2012. okt. 22. 11:26
 27/40 A kérdező kommentje:

Nagyon édes volt!!! Mikor odaértem, akkor ért ő is haza ebédelni. Együtt ettünk, utána ragaszkodott hozzá, hogy ő mosogat el. Közben említettem neki, hogy szeretnék beszélni vele valamiről, de nem figyelt rám, csak mondta a magáét, hogy valamelyik munkatársa mit csinált. Azután, mikor végzett, megkérdezte hány óra van, én azt mondtam nézze meg, ott van valahol a telefonom. Amikor meglátta a háttérképet, azt kérdezte: Ezt mire véljem. Azt kérdeztem mit? Erre ő: Hát ezt. Én: Tudod, mondani szerettem volna neked valamit, csak nem figyeltél. Ő: Ne kezdd megint. Nem csinálhatod folyton ezt... Miért nem törölted még ki ezt a képet?? Én: Szóhoz juthatnék végre? Ő: Elnézést, mit szerettél volna? Én: Mondanék neked valamit, ha biztos lehetnék benne, hogy nem úgy fogsz rám nézni, mint legutóbb. Ő: Miért hozod fel már megint ezt a... témát? - Ekkor megdermedt, majd a telefonra nézett, aztán rám, aztán a telefonra, és újból rám. Letette a telefont, oda lépet hozzám, és kérdő hangsúllyal ennyit mondott: Asszony? Mire én vigyorogva: Igen. Ő: Biztos?? Én: Igen. Ekkor felkapott, megpörgetett, aztán óvatosan letett, és átölelt. Mikor elengedett, könnyes volt a szeme. Azt mondta: Nem leszek megint olyan hülye, mint legutóbb. Esküszöm, soha! Jóváteszem, ígérem. Nagyon szeretlek. - Ezután letérdelt, a hasamhoz bújt, és ezt mondta: Téged is nagyon szeretlek. Mindkettőtöket. És megint könnyezni kezdett. Bevallom, én is. Miután össze-vissza ölelgetett, és megkérdezte mikor megyek orvoshoz, rögtön elújságolta a hírt a kollégáinak, és a főnökének megmondta, hogy akármilyen munkája is lenne aznap, mikor orvoshoz megyek, kikér egy szabadnapot, hogy elkísérhessen. ...

Szóval dúl a szerelem, nagyon boldog vagyok, és ő is. Soha nem fogom elfelejteni a sugárzó arcát, és az örömkönnyeit. <3

2012. okt. 22. 18:26
 28/40 anonim ***** válasza:
82%
Túl sok szappanoperát nézel.
2012. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
77%
ahhhh es akkor csongettek megnyertetek a lotto fodijat ugye?
2012. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

"Nem leszek megint olyan hülye, mint legutóbb. Esküszöm, soha! Jóváteszem, ígérem."


Miért, mit csinált múltkor?


Felhívta a főnökét ezért, hogy beszámoljon, hogy a mai napon pozitívat teszteltél? Viccelsz?

Orvoshoz elég 6-7 hetesen menned.


Múltkor is telefonháttérként tetted be? Nem kiscipőt vettél?


Ha terveztétek a babát, akkor nem érhette akkora meglepetésként, hisz együtt nem vártátok a mensidet, nem?

2012. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!