Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel hozzam a tudtára, hogy...

Mivel hozzam a tudtára, hogy apa lesz?

Figyelt kérdés
Kiscipő kilőve, az már volt.

2012. okt. 21. 12:47
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%
A háttérkép nem rossz ötlet, én így tudattam a férjemmel :D Igaz én a laptopjára állítottam be, lehengerlő hatása volt :D
2012. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy különösebben furcsa lenne a kapcsolatunk. Én még tanulok, ez az utolsó évem, az édesanyámmal és az öcsémmel lakok. A jegyesem a munkája miatt él máshol, de hetente (néha sűrűbben) találkozunk. Nálunk különben sem élhetne, mert nem férne el, én pedig azért nem lakom vele, mert akkor be kellene járnom busszal, és mivel megyeszékhelyen lakok, ő pedig egy kis falu melletti tanyán, itt az orvosi ellátás is könnyebben elérhető..

Egyébként 6 éve ismerem, február óta jegyben járunk, és mivel idősebb, ő már nagyon szeretne babát. Én fiatal vagyok még, de nem felkészületlen, én is szeretnék már néhány kis tipegő lábacskát az életünkbe. Annak idején azt mondta, ha összejön, kiscipőkkel tudassam majd vele. Mikor végre sikerült, el is mentem rögtön bébi cipőt venni:) Akkor sajnos rosszul alakultak a dolgok, elvetéltem. Most újra tervezzük a babát, abbahagytuk a védekezést, és ha összejön a kicsi, szeretném valami ötletes módon a tudtára adni.

2012. okt. 21. 13:50
 13/40 anonim ***** válasza:
29%

Akkor nem is vagy terhes?????

16-17évesen azért ez nem rossz lépés, hogy gyereket akartok.

2012. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, sehol nem írta a kérdező, hogy középiskolában tanul, úgyhogy nem értem mire fel ez a megjegyzés.
2012. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Áruld már el, hogy hány éves vagy:)
2012. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
59%
Azt írta, hogy nagyon fiatal. A stílusából kiindulva kizárt, hogy felsőoktatásban végzős lenne. És 22 évesen már nem írná,hogy nagyon fiatal. Nem????? Akkor azt írná, hogy lediplomázom jövőre. Hm????!!!!!
2012. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
57%

Már "annak idején" terhes volt, csak elvetélt. Nem hiszem, hogy 15 éves korában történt ez. Másfelől, ha nem egyetemen tanul, akár 2 éves okj-s képzésről is beszélhet. Akkor kb. 20 éves lehet és az is igencsak fiatalnak számít mostanában.

De legjobb lenne, ha a kérdező válaszolna és nem mi találgatnánk.

2012. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
49%
Először azt írta terhes, majd hogy tervezik. Azt ír, amit akar. nem?
2012. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként az sem vall racionális gondolkodásra, hogy direkt terveznek babát, amíg tanul. Külön élnek. Ha megszületik a baba, akkor már nem tanyán fog élni a párja? vagy náluk több hely lesz? Vagy akkor miért nem élnek már most albérletben, ha olyan jól megy a jegyesének?

Szóval nekem több helyen nem stimmel a sztori. De én márcsak ilyen vagyok vén fejjel, nem hiszek el mindent.

2012. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
kamu...
2012. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!