Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várnál azért fél évet a...

Várnál azért fél évet a gyermekvállalással, hogy a babád NE téli születésű legyen?

Figyelt kérdés
A hangsúly nem a télen van,hanem azon,hogy várnál-e ilyesmi indok miatt 5-6 hónapot.
2012. okt. 26. 10:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mi 5 évig próbálkoztunk mire sikerült, így fel sem merült bennem, hogy várjunk a megfelelő évszakra.

Amúgy biztosan minden évszakban lehet valami jót találni. Ha téli baba, akkor fél évesen nyáron már mehetsz vele nyaralni, ha nyári, akkor nyáron és ősszel még tudtok vele sokat sétálni, és következő nyárra már menni is tud, talán könnyebb vele, stb.

2012. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha az első baba könnyen fogant, akkor igen, lehet hogy várnék ezért a kistesóval.

Én ennél különb okból is képes vagyok várni a teherbeeséssel. :)

2012. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem várnék. Ha nem sikerül, hogy mondjuk nyári baba legyen, akkor várjak 1 évet? Örültem, hogy terhes lettem és nem érdekelt, hogy milyen hónapba/évszakba születik meg, csak hogy egészséges legyen. Nyári a kislányom.
2012. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Ha összejönne örülnék. Kezelések sorozatán vagyunk túl, azt gondolom, hogy egyeseknek (ahogy nekem sem), nem adatott meg az a luxus, hogy ilyesmiken gondolkodjunk, válogassunk. Örülünk, ha végre jön.
2012. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem, mert tisztában vagyok azzal, hogy egy egészséges párnál is elég kicsi az esély arra, hogy rögtön összejön a baba, így ennyire, hónapokra belőni a szülést szerintem elég hülyeség.

Ha választani lehetett volna én is inkább tavaszi/nyári babát szerettem volna, amikor elkezdtünk próbálkozni pont úgy jött ki, hogy ha rögtön összejön, akkor téli baba lesz. Úgy gondoltam úgysem jön össze elsőre, hát tévedtem :)

Kényelmetlen volt télen nagy pocakkal beöltözni, de ez minden, nagyon örülök neki, hogy simán összejött a baba, és végül is az nagyon jó volt, hogy mire nagyobb sétákra lehetett indulni a babával már szép idő volt.

2012. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az elsőnél nem agyaltam ezen. Teljesen mindegy volt. A másodikkal már bizony megtervezném picit, de nem a tél miatt, inkább a nyár miatt, nem szeretném nyáron megélni az utolsó heteket, mert szerintem egy kinszenvedés 40 fokban terhesnek lenni, pláne szülni. És a nyarak már évről-évre csak forróbbak lesznek.
2012. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sosem gondolkodtam ilyeneken.Az ikreim nyáriak,a harmadik téli,és ha úgy döntünk, hogy bevállaljuk a negyediket,aki hurok mellett fogant, ő őszi baba lesz.

Egyenlőre megy az agyalás, higy hogyan tovább....

2013. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!