Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rabiznad a gyerekedet ferfi...

Rabiznad a gyerekedet ferfi babysitterre?

Figyelt kérdés
Olyan bohoc tipus a srac, mint abban a filmben Adam Sandler a kisfiuval. Huszon valamennyi eves.
2009. aug. 12. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Én igen... Ha szimpatikus nektek, próbáljátok meg!

Végzett bébiszitter tanfolyamot? Mert nőknél, lányoknál, jön a tudás ezügyben tanfolyam nélkül is, de fiúnál már sokkal ritkább.

2009. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Mivel lányom van, semmiképpen. Annyi rosszat hall az ember, inkább nem kockáztatnék...
2009. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Fiam van. Nem bíznám. Valahogy ez az érzésem. Férfi modellnek ott az apja, zavarna, hogy egy másik férfi is van az otthonunkban.. hát még Apát. De ha neked nincsenek ilyen ellenérzéseid, akkor nyugodtan.
2009. aug. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
Én simán, ha megbízható. Amúgy is a gyerekek gyakorlatilag 18 éves korukig nők között vannak, bölcsiben, oviban, általánosban, sőt még középiskolában is. Jó, iskolában felsőben már akad férfi tanár, de az alatt csupa női pedagógus van. Én örülnék annak is, ha több férfi dolgozna a bölcsikben, ovikban.
2009. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!