Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ebben az esetben bevállalná...

Ti ebben az esetben bevállalnátok a kistestvért? Megtartanátok?

Figyelt kérdés

Még nem voltam dokinál, szóval nem biztos....


A lányunk 9 hónapos, az első pár hónapban nagyon nehéz volt vele, a férjemmel is megromlott a kapcsolatunk. Még most sem jöttünk teljesen helyre, úgy érzem jelen állapotban a kapcsolatunk nem bírna ki még egy terhességet és babát.


Mit javasoltok?


2012. nov. 20. 14:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Ha megfelelő az anyagi háttér,megtartanám.
2012. nov. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A férjeddel való kommunikációt.

Hányjátok-vessétek meg a dolgot, beszéljetek a kapcsolatotokról, a problémákról, mindenről ami veletek kapcsolatos.


Másodszor pedig csinálj tesztet és menj orvoshoz. Utána ráérsz idegeskedni.

2012. nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív lenne a tesztem, egy nagy tisztázó beszélgetés után (mi, hol csúszott félre, mit kellene másképp csinálnunk, miben változtatunk) megtartanám.
2012. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Első a kapcsolat rendbetétele, utána jöhet a baba, de ha már terhes vagy, akkor is dolgozni kell ezen, mert a rossz még rosszabb lesz.
2012. nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a férjemmel beszélném meg. Előtte elgondolkodnék, hogy mi lenne ha... Ha tudom, hogy rossz a kapcsolatunk, akkor nem vállalnám a babát, akárhogy is szeretném. Félnék, hogy ezzel csak teljesen tönkremenne a kapcsolat. Szóval azt gondolnám, amit te. A férjemmel való beszélgetés döntené el a dolgot. Üljetek le, és beszéljétek meg, hogy mi legyen.
2012. nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Teszteltem már, pozitív lett.


A férjem nem akarná, ez 99% :-(

2012. nov. 20. 14:26
 7/21 porcukormókus ***** válasza:
100%

Szerintem az terhességmegszakítás is próbára tenné a kapcsolatotokat, így hogy nem vagytok "csúcsformában". Én megpróbálnám minél hamarabb gatyába rázni a házasságomat és megtartanám a babát.

Hasonló cipőben jártam, de nekünk nem volt problémánk a férjemmel, más okok miatt mentem majdnem (nagyon majdnem!) abortuszra, de abban 3hétben így is majdnem megtérdelt a házasságunk. Mi lett volna, ha nem vagyunk rendben..?

Már 2hónapos a meglepi-fiam, a "nagy"lány 18hónapos.. Hát nem mindig egyszerű, de senki nem is igérte.. :)

2012. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban nagy beszélgetést, akár szaksegítséggel(mediáció például).

Sajnos, nem biztos, hogy egy megromlott kapcsolat javításának jót tenne egy abortusz. Lehet, hogy őt vádolnád, amennyiben Te szeretnéd a babát, és ez is tovább rontana a helyzeten.

A párkapcsolati problémára _szerintem_ nem lehet abortusz a megoldás.

2012. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Még nem tudja ezek szerint,hogy babátok lesz?
2012. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha van arra módom, hogy magam felneveljem mindkettőt, megtartanám, függetlenül attól, mit mond a férjem.
2012. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!