Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Emlékeztek erre a kérdésre?

Emlékeztek erre a kérdésre?

Figyelt kérdés
Nem rég volt itt egy kérdés,egy kora,azt hiszem 25.hétre született babáról.A baba 500 grammos a kérdést a barátnő írta ki.Terhesgondozáson találkoztak,sokat beszélgettek.Az anyukát még hazaküldték,éjjel pedig megszületett a kisfiú.
2012. nov. 21. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
olvastam a kérdést, de nem jelöltem meg.
2012. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most az én barátnőm van bent, 24 hetes, 600 g a baba, egyelőre visszatartják, már kapott tüdőérlelőt is :S bocsi, tudom ez nem idetartozik csak úgy aggódom értük
2012. nov. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj,szegénykém,drukkolok nekik! Megnyugtatásul, a nyáron az egyik munkatársnőm járt ugyanígy, 6 hónapra született a babája, 600 valahány grammal,két hónapig inkubátorban volt,de jól vannak,kutya baja a picinek.
2012. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
köszi, jó ilyen pozitív történeteket olvasni. Azért remélem bent marad még pár hétig.
2012. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!