Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emlékeztek még erre a kérdésre?

Emlékeztek még erre a kérdésre?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Másfél éve volt kb..Azóta is együtt vagyunk,a páromat fél éve gyógyultnak nyílvánították..:) Gyerek még nincsen,de ebben az évben tervezzük a fogantatást :)


2012. márc. 27. 12:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
így nem tudjuk megnyitni
2012. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2012. márc. 27. 13:01
 3/14 A kérdező kommentje:
Bocsi Feljebb a link :)
2012. márc. 27. 13:02
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
nem emlékszem és nem is igazán értem miért tetted fel a kérdést
2012. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Örülök nektek. Nem emlékszem a kérdésre, de hasonlót olvastam, de ott a lány volt a kérdező (és a párja nem akart gyereket). Mielőbbi babázást kívánok! :)
2012. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha most meggondolom, lehet, hogy anno a párod kérdését olvastam. Ő is olyan 21 év körüli lány volt és szintén 2 éves volt a kapcsolat.

Ott az volt a lényeg, hogy a srác annak tudtában jött össze a lánnyal, hogy az elmondta: neki 2 éven belül babát kell szülnie, ha valaha is akar gyereket, mert nem lehet halogatni a kipakolást egy korábbi betegsége miatt.

És a srác 2 évig hitegette, hogy benne van, aztán kijelentette, hogy de ő még nem igazán szeretne gyereket. A kérdező meg kétségbe volt esve, mivel ha a sráccal marad, feltehetően lekésik a baba dologról, ugyanakkor már késő továbblépni, mivel annyi ideje nem lenne, hogy kiépítsen egy olyan kapcsolatot, ahol a férfi rögtön belemenne a gyermekvállalásba.

2012. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A kérdést azért tettem fel,mert kommentben írták,hogy ne tünjünk el..Így gondoltam megosztom. A párom is tett ki anno hasonló kérdést..
2012. márc. 27. 13:12
 8/14 anonim ***** válasza:

Én emlékszem rátok!

Örülök hogy meggondoltad magad.


Leirod hogy miért?

2012. márc. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Benőtt a fejem lágya!:)

Amikor ez a dolog történt,másnap szakítottunk.Egy napot bírtam nélküle.Megbeszéltük a dolgot,abban maradtunk hogy nem lesz még gyerek..(ő hajtott fejet amit azóta nagyon szégyellek,hogy ennyire önző voltam).

Persze láttam rajta hogy rossz neki,félve megy dokihoz,stb.

Aztán engem elbocsátottak a munkahelyemről,6 év után.Azt hittem elfog hagyni,nem kellek így neki.De nem így történt..Mellettem állt mindenben,támogatott..Elment holmi csöves kocsmákba dolgozni hogy tudjuk fizetni a számlákat.(mindez 2 hónap leforgása alatt történt,mert utána lett melóm,jobb mint az előző).Na és itt jöttem rá,mekkora egy balfa... voltam.Még kicsit várunk a babával,amíg nem lesz határozatlan idejű a szerződése a munkahelyen..(3 honap kb).Azóta mindent másként látok.Jobban szeretem mint valaha :) És igen,csak tőle szeretnék babát..:)

2012. márc. 27. 13:56
 10/14 A kérdező kommentje:
szerződésem
2012. márc. 27. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!