Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Legyen lelkiismeretfurdalásom...

Legyen lelkiismeretfurdalásom vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy hete beszéltem meg időpontot a fodrászhoz, kb. másfél-két órára mennék el itthonról. Ma reggel belázasodott a két és féléves fiam. Nagypapája jött volna amúgy is vigyázni rá meg a négyéves bátyjára, most is így van, hogy jön. Elmenjek, vagy mondjam le a fodrászt? Hozzáteszem, hogy 30 hetes kismama vagyok, és 5 hétig ápoltam a nagyobbat, éjjel-nappal, kis szünetekkel, mikor épp nem volt ovibeteg (láz, orrfolyás, köhögés.) Önzés most elmenni kicsit?
2012. nov. 29. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy hogyan viselné a kicsi, ha most magára hagynád. Az a 1,5-2 óra nem sok idő, így alapból szerintem nem lenne baj, lehet, hogy átalussza az egészet. Ha viszont nagyon anyás, sírna utánad, akkor én elgondolkodnék, hogy inkább megyek fodrászhoz, ha meggyógyult. Szóval te tudod, hogy hogy van, ott tudod-e hagyni.
2012. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, igen, csak épp most alszik, és épp mostanában kellene indulnom. Fogalmam sincs, hogyan ébred - bár lázcsillapítóval ment aludni, és szereti a nagypapát. Az is igaz viszont, hogy nagyon anyás tud lenni.
2012. nov. 29. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
ha most alszik, én mennék. Lehet h nem lesz semmi gond.
2012. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na felébredt, kaki miatt. Most legyek okos...
2012. nov. 29. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hoyg szükséged lenne a kikapcsolódásra, és a fodrászra is, én is tudom, milyen érzés ez. De a kicsinek most szüksége van rád. Én nem mennék el, kérnék jövő hétre másik időpontot, addig meg megpróbálnék kezdeni a hajammal valamit otthon. Nem azért nem mennék, mert önzésnek tartom, hanem mert nem hagynám egyedül a gyerekem, amikor beteg, akkor sem, ha alszik. Bírom én is az apukám és az apósom is, de nem nagymamák, és főleg nem anyák. Szerintem ez most fontosabb.
2012. nov. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem mennék el, bár gondolom már nem aktuális a dolog :)

Én attól félnék, hogy valami baj lesz, pl feljebb megy a láza, lázgörcsöt kap vagy ilyesmi, a nagypapa meg hirtelen nem tudja, mit kell tenni. De én paramami vagyok :)

2012. nov. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!