Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg annyira nehézzé válik...

Tényleg annyira nehézzé válik az ember lányának az élete egy baba vállalása esetén? Tényleg le kell mondani a főiskoláról, a normális munkáról? Valóban akkor járok jól, ha most nem tartjuk meg a babánkat?

Figyelt kérdés
A családom részéről megkaptam, hogy azonnal vetessem el a babám, mert tönkre teszi az életem, az apukája úgy is elhagy, nincs még állandó munkahelyem, a fősulit ott kell hagynom, stb indokokkal. Párom is ezekre az indokokra hivatkozva akarja az abortuszt. /kivéve az elhagyás/ (tény, az ő keresetéből fogunk egy ideig élni csak, mert max 36eFt/hó támogatásra vagyok jogosult)
2008. máj. 26. 14:32
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Hasonló szituba keveredtem én is én tavaly májusban vetettem el az elsö babámat."Búcsú ajándéként" kaptam az akkori páromtól akivel elötte majdnem 4 évig 1ütt voltam és többször megvert és mire végre kitudtam szállni addigra baba volt a pocimban mind1 hosszú szóval májusban elvetettem a babát.kb 2 hét múlva összejöttem a mostani párom és októberben terhes lettem a kislányommal.Megijedtünk de végül úgy döntöttünk megtartjuk a kicsit mert nagyon szerettük és a mai napig szeretjük 1mást.Nem élünk jól albiba vagyunk a párom román tehát itt elég necces melója van de megélünk mert a legfontosabb dolgokat megtudjuk venni legalábbis a kislánynak.Van rengeteg tartozásunk mert ez a válság nagyon tönkre rakott minket.DE életünk legjobb döntése az volt h megtartjuk a kislányomat.Most 4,5 hónapos és ott szuszog a helyem.A párommal nagyon jól meg vagyunk és megteszünk mindent azért h egyikünk se szenvedjen semmiben hiányt de a legfontosabb meg van az pedig az egymás iránt érzett szeretetünk és ebben a kicsi sem kivétel.
2009. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
52%
Sajnálom, hogy annak idején nem tudtad megtartani a babádat. De gratulálok a fél éves picidhez :) Én írtam, hogy éppen érettségi, meg estin tanulás meg ilyenek. Azóta nekem is jól alakultak a dolgok, már két éves a fiam, és jelentem, tök jól megy a suli, tényleg egyetemre járok :) Majd most a vizsgák után kiderül, mennyire hatékonyan :) De asszem azért azt már most lehet látni, hogy nem lehetetlen pici gyerek mellett tanulni. Majd ha visszamész suliba, te is meglátod, kicsit stresszes, kicsit idegtépő, de pl. nekem már az kárpótlás, amikor a környezetem elismer, hogy mennyire jól összehangolom a dolgokat. Csak odafigyelés kérdése, és megy.
2009. dec. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Mi változott? Megtaláltam azt aki valóban nekem rendeltetett. Egy héttel az ab után ismerkedtünk meg a suliban, vizsgán. Először csak barátkoztunk, jókat beszélgettünk, de nagyon hamar kiderült, ez nem barátság, több. Én kivirultam, mikor találkoztunk, volt kedvem élni újra. (40% vagy kevesebb esélyt jósolt a műtétet végző doki egy újjabb terhességre- párom ezt nem tudta/tudja) És októberre pocaklakónk lett:P

Számára mi vagyunk a fontosak:) Imádja a fiát:)(kezdetben távolról mosolygott rá, nem merte megfogni, de nagyon hamar összeszoktak:D, együtt aludtak el fürdetés után) meg imádta a pocakomat, sunyi módon pocakosodtam szerinte:) Egy percig nem volt kérdés számára 3hónap után sem, hogy mit tegyünk. És nem bánja, hogy igába hajtotta a fejét, hogy vállata mindezt.

Mindenünk megvan, szépen és jól élünk, külön élünk a szülőktől, sajátban. Mert így akartuk/szeretnénk/akarjuk.

Egy nehézség van a gyermekválallásban, a 8kg-s fiam, aki a világot akarja látni, de a lábikók még nem bírják el, így anya cipelheti:D

2009. dec. 4. 09:37
 34/34 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!Örülök, hogy jól alakultak végül a dolgok!

Sok boldogságot Nektek!

:)

2009. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!