Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megéri bevállalni a kis...

Megéri bevállalni a kis korkülönbséget, ha egyetlen porcikám sem akarja?

Figyelt kérdés

Tehát: az eszemmel tudom hogy a gyerekeknek és valószínűleg nekünk is a kis korkülönbség lenne a legjobb. De én most nem szeretnék újra kisbabát.


Ti mi gondoltok? Várjunk addig amíg újra vágyunk majd egy kisbabára, vagy legyünk túl rajta mert az a legjobb mindenkinek?


2012. dec. 9. 15:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is utálom, amikor azt mondják, hogy a gyereknek akkor jó, ha van korban közeli testvére, akivel tud játszani. Szerintem a gyereknek akkor jó, ha boldog és kiegyensúlyozott anyukája van, aki nem kényszerből hozott döntéseket. Akor vállald, amikor úgy érzed, hogy szeretnéd. Ebben kizárólag az anya dönt! Nem is engednék ebbe beleszólást.
2012. dec. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg míg vágysz rá! Semmi értelme annak hogy szülsz egy gyereket unaloműzésből
2012. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!