Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, én miért nem lehetek...

Anyukák, én miért nem lehetek igazán boldog amíg nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
Én elfogadom, hogy aki szült annak jó esetben a gyereke adja az igazi boldogságot. Ők viszont miért nem fogadják el, hogy ez nem mindnekinél van így? :S Annyira rosszul érzem magam, hogy az én boldogságom (még) gyerek nélkül valami alsóbbrendű dolog... Én igenis igazán boldog vagyok gyerek nélkül is... Majd ha lesz, az már más kérdés. És aki nem akar gyereket az is lehet igazán boldog... Én valahogy úgy érzem, hogy az anyukákból kiveszik az elfogadás és emgértés azok felé akik "mások" (nincs gyerekük még vagy nem akarnak). :(
2009. aug. 21. 18:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
48%
*tevedtem(elirtam)
2009. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
45%
Gondoltam, hogy megtalálsz. Szerintem te nem is anya vagy, hanem egy unatkozó tini, aki a vakáció utolsó heteiben már nem tud mit kezdeni magával. Még csak nem is sajnállak, mert neked EZ a szórakozás. Örülj magadnak, s remélem ha egyszer tényleg lesz gyereked, nem ilyen IQval neveled majd.
2009. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
17%

Anonimka!!!! (19.57)


Szánalmas vagy!

2009. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
ezen az oldalon mindenki anoním, nem?
2009. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!