Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, én miért nem lehetek...

Anyukák, én miért nem lehetek igazán boldog amíg nincs gyerekem?

Figyelt kérdés
Én elfogadom, hogy aki szült annak jó esetben a gyereke adja az igazi boldogságot. Ők viszont miért nem fogadják el, hogy ez nem mindnekinél van így? :S Annyira rosszul érzem magam, hogy az én boldogságom (még) gyerek nélkül valami alsóbbrendű dolog... Én igenis igazán boldog vagyok gyerek nélkül is... Majd ha lesz, az már más kérdés. És aki nem akar gyereket az is lehet igazán boldog... Én valahogy úgy érzem, hogy az anyukákból kiveszik az elfogadás és emgértés azok felé akik "mások" (nincs gyerekük még vagy nem akarnak). :(
2009. aug. 21. 18:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
25%

A lepontozott vagyok:))


Milyen érdekes,h azoknak 100% a véleményük akik veled egyet értenek:))


De hát ha ez hozzátartozik a Te földöntúli boldogságodhoz... :))


Én így is boldog vagyok,független a -pontoktól, HISZ ANYA VAGYOK ÉS ENNÉL CSODÁLATOSABB ÉS BOLDOGABB ÉRZÉS A VILÁGON NINCS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem hiszem el... Nyugodj már meg légyszi... Úgy vagy boldog ahogy neked jó! ÉN NEM PONTOZTAM LE SENKIT, MERT A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLTAK. Amúgy mit kell úgy odalenni? Engem is sokszor nullára pontoznak mert nem azt mondom amit a többiek. És mi a rossz vélemény azon, hogy mindenki fogadja el más boldogságát, és ne mondja meg hogy a másik mitől lesz ez? Szerintem alapnak kéne lennie. De ismétlem NEM PONTOZTAM LE SNEKIT... Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 22. 13:42
 23/34 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy látom mindenkit lepontoztt valaki. Na akkor most mi van? Azok is akik "egyetértenek" velem... Itt minden választ lepontoznak.. -.-'
2009. aug. 22. 13:44
 24/34 anonim ***** válasza:
15%

Szívem!!!


Én halálosan nyugodt vagyok:))

Szeretnél te is annyira nyugodt lenni mint én:)))


Minden jót kívánok Neked és sok BOLDOGSÁGOT!!!

2009. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat...

Más boldogság, mikor már van gyereked.

Attól, hogy nincs még boldog lehetsz és ameddig úgy érzed, hogy Neked így a jó és nem koronázná meg a boldogságodat egy apróság, addig ne is vállalj gyereket.

Persze, ha eljön az ideje úgyis érteni fogod mi az, amiről az anyukák beszélnek, de addig is élj úgy, ahogy neked jól esik.

2009. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Hát akkor miért baj ha lepontoztak? Ő bajuk, nekik van ennyi eszük... Nem én voltam még mindig... Nekem mind hasznos volt.
2009. aug. 22. 14:01
 27/34 A kérdező kommentje:
Azt sosem fogom érteni, hogy miért osztályozzák a boldogságot, boldogság az boldogság. A többiben egyetértek. Csak nincs jobb meg rosszabb.
2009. aug. 22. 14:04
 28/34 anonim ***** válasza:
82%

Te halálosan nyugodt, boldog anya, kérlek olvasd el a netikettet. Ha ismered és ennek ellenére így írsz: halmozott felkiáltójelekkel, meg nagybetűvel, akkor ne csodálkozz, ha többen azt gondolják, kezelésre szorulsz, meg nem ártana bevenni egy-két nyugibogyót. Bocs az off-ért.


A kérdésre pedig: azért vannak normális hozzáállású szülők is. Ne általánosíts te sem az ide írók véleménye alapján, mert az anyák elég kevés százaléka olvasgatja ezt az oldalt, még kevesebb fog neked válaszolni. Ebből nem tudsz leszűrni messzemenő következtetést. Szerintem sokunkat nem érdekel, hogy van-e gyereked, vagy nincs és ettől te boldog vagy-e, vagy sem. Tényleg nem bántásból írom, csak puszta tény. Csak akinek ez nem téma, az nyilván nem fog hozzászólni. Én is csak a szívemező anyuka miatt. Egyébként meg azért gondolhatják az anyák, hogy mekkora földöntúli boldogság is a gyerek, mert ők már tudják milyen az, mikor van és milyen volt, mikor nem volt. Van összehasonlítási alap. És a gyerekkel érzik teljesebbnek az életüket.

Egyébként én is gyerekkel érzem teljesebbnek...:)

2009. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

Te nyugibogyós szerencsétlen!


Ki kérte a hozzászólásod?

Nekem te ne irogass ilyeneket!

Vagy ha igen,vállald a neved meg a POFikád mellé!


Anonim könnyű játszani a búrát,igaze?

2009. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
46%

12:57-es:Ne aggodj en is le lettem pontozva pedig csupan a velemenyemet mondtam el ami ugy erzem korrekt volt.

Azt hittem ez az oldal erre valo,dehat tevettem.

Megyek is innen es inkabb megpuszilgatom az alvo kisfiamat.

A tegnapi 20:55-os voltam.

Ja es ezzel nem azt mondtam h a kerdezo pontozott le!!!

2009. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!