Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki volt ilyen helyzetbe?

Valaki volt ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Már 6 hónapja,hogy szültem.Orvosokhoz járok de az egyik azt mondja ez a baj,a másik,hogy semmi baj.Mégis rengeteget fáj a hasam,nincs étvágyam és sokat fáj a fejem.Tudom ez lehet azért is mert nem eszek rendesen.A baj az,hogy mióta szültem sajnos a méhem leér a hüvelyhez mert meglazultak az izmok.Kaptam egy két alkalommal tablettát rá,de nem vettem volna,hogy használt volna.Mivel ahogy már írtam is ha el is megyek orvoshoz akkor se tudok többet.Hisz mindig mást mondanak szóval nem értem.Arra lennék kíváncsi ha valakivel történt ilyen vagy ehhez hasonló,az írja le legyen szíves hát ha segít.Köszönöm!
2012. dec. 15. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
nem orvosokhoz kell járni, hanem egyhez. Sajnos csak magánorvosban bízhatsz, hogy törődik majd veled és kideríti az okát a rosszullétednek. Próbálj meg egy magándokihoz elmenni! Jobbulást!
2012. dec. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!