Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert gondoljak sokan, hogy a...

Miert gondoljak sokan, hogy a GYESbol es a csaladipotlekbol kell eltartani a gyereket?

Figyelt kérdés
Nem ertik, hogy ez csak segitsegnyujtas, nem jovedelem.
2012. dec. 23. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A babának való dolgok kijönnek a gyes+csp-ből, de aki csak ezt kap és semmi mást, ott ebből kell rezsit fizetni, kaját venni 3 embernek, tisztálkodószereket, stb. Ha tényleg nincs más jövedelem, mert csak erre vállalták a babát, akkor nem lehet eltartani.
2012. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező a gyes családi pótlék miért nem emelkedik kérdésből jött a kérdésed?


Én bennem is felmerült a kérdés de inkább nem írtam ki. Nekem is az a véleményem ami neked a gyes és a családi csak jövedelem kiegészítés. Persze lehet valaki munkanélküli is, hozhat ilyent az élet is, csak akkor miért nem az a kérdés, hogy miért nincs több gyár vagy munka?

2012. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, amiatt a kérdés miatt merült fel bennem. En is voltam gyesen GYED utan, mellette pedig dolgoztam, hogy el tudjam tartani a gyerekemet. Tudom, hogy ma nem könnyű munkát találni, en is voltam munkanélküli sajnos évekig es közmunkán is voltam, de mégsem álltam neki sírni, hogy miért nem ad több segélyt az állam. Gyereket viszont soha nem vállaltam volna csak az állami támogatásokra alapozva.
2012. dec. 23. 18:55
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
ez így is van rendjén. De mint hallottuk a híreket, ez meg fog változni és ezentúl csak az kap gyest is, aki legalább 2 évet dolgozott. Ideje volt már bevezetni ezt is...
2012. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

' ez meg fog

változni és ezentúl csak az kap gyest

is, aki legalább 2 évet dolgozott.'


Valamit felrehallottal. Ilyen nincs és nem is lesz szerintem.

2015. jún. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!