Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jól sikerült kiválasztani az...

Jól sikerült kiválasztani az ajándékot, örültek a gyerekek? Olyan torokszorító érzés, ha sikerül beletrafálni, igaz?

Figyelt kérdés
:D Mit kaptak ami bejött nekik és esetleg mit, ami nem?
2012. dec. 24. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nagyon boldog volt, egész este azzal játszott :) Egy nagy Thomas szettet kapott.
2012. dec. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

nem baj ha én olyat írok ami nem igazán jött be? A fiamnak vettünk távirányítós autót és nem játszik vele. (apa annál inkább) Szerencsére kapott mást is, ami meg bejött.

A lányomnak nem sikerült azt megvennem ami a szíve vágya volt de annak is nagyon örül amit választottam helyette neki.

A legkisebbem pedig a nagy drága fejlesztő játékára rá se néz egyenlőre viszont a csomagolópapírok dobozok szalagok illetve a karácsonyfa lebontása nagyon izgi.

2012. dec. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Jajj nagyon örült! Tisztára extázisban volt. Olyan jó volt nézni. Örökre emlékezni fogok erre a pillanatra!

Bár beszélni még nem tud, de azért eltaláltuk minek örülne. Felváltva szaladt a csúszdájához és a játszó sátrához. És nagy meglepetésemre a kisebb ajándékoknak is örült és játszott azokkal is!

2012. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

De még mennyire, úgy örülök! :)

Ráadásul a legkisebb, legolcsóbbnak örültek a legjobban :)

A nagyobbik fiam (6 éves) kapott többek között egy kilövős pörgettyűt (BeyBlade), amit eddig értelmetlennek tartottam, meg hát csak 8 éves kortól ajánlott, de mivel az összes barátjának van már, ezért beadtam a derekam. Jó ötlet volt, mert már lassan 1 napja csak azzal játszik :)

Egy nagy Lego készletet kapott még, ill. egy Bogyó&Babóca társasjátékot (Szülinapi meglepetés) meg egy Tesz-Vesz város könyvet.

A rokonságból kapott még egy Kresz társast, egy dinós könyvet, egy földrajzi puzzle-könyvet és közösen az öccsével egy villamos-busz szettet.

Ez utóbbiból kettőt kellett volna venni, mert persze mindketten csak a villamost akarták :)


A kicsi szerelős építőjátékot Kipp-Kopp és Boribon társast, Verdás és állatos könyvet és egy Defiants autót kapott, ezek is nagyon bejöttek.

2012. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, jó volt olvasni a sok örömről :)

szerencsére nekünk is sikerült eltalálni, a lányunk babaházat kapott, a fiunk meg Verdás Mega Blocks szettet 3 autóval, hát ki se lehet robbantani őket a játékok mellől, és nagyon-de-nagyon örülnek, milliószor elmondták, hogy mennyire tetszik nekik, milyen boldogok... én is bőgtem már egy sort emiatt :)

mindeninek köszönöm még 1x

2012. dec. 25. 20:11
 16/17 anonim ***** válasza:
19:38as vagyok tegnapról,nagyon bejött a Dublo meg a mozdonyos kiskönyv
2012. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
A 6 éves fiam több helyről kapott legot így van mit összerkania, de ő most annyira legomániás, hogy kijelentette, hogy semmi másnak nem tudna örülni. A kisöcsi16 hónapos őt nem nagyon izgatta fel semmi, csak a mézeskalács meg a tesó játékai:))
2012. dec. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!