Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » LÁNYOS ANYÁK! Ti azt nevelitek...

LÁNYOS ANYÁK! Ti azt nevelitek a lányotokba, hogy pénzes pasit kell "megfogni"?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már ezt a monológot. Ettől ilyen felszínesek a mai csajok.
2012. dec. 30. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom a Büszkeség és balítélet olvasását, nyilván a "mai csajokról" szól.

Egyébként mi ma ez a sok hülye kérdés? Unjátok a téli szünetet?

2012. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én is megkaptam ez anyámtól az ideális férfi paramétereit(90-40-100), de nem foglalkoztat igazán. Úgy vagyok vele, hogy mindenki éljen a maga értékrendjének megfelelően.
2012. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy nem. Pont az ilyen gerinctelen, jellemtelen emberektől féltem már most a fiamat.
2012. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem neveltek ilyen elvek szerint,szerencsére.

Viszont családunkban sok az olyan aki megcsalta a párját, és mind férfi volt eddig, nekem ilyenek után mindig azt mondták,hogy soha ne szüljek gyereket és soha ne menjek férjhez.:P

2012. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

14 éves vagyok,és hát anyu azt szokta mondani hogy "Persze hogy jó a pénzes pali,de boldog nem igen leszel mellette"

Én inkább ezért nem is futok ezek után,annak örülnék majd a legjobban ha olyan férjet választanék magamnak akinek van egy jól fizető állása,van jogsija,és igazából szeret.

2012. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

"akinek van egy jól fizető állása,van jogsija"

:) Van jogsija?? Attól ember az ember!!!

14évesen már választasz? Tanulj inkább, ne itt lógj!

2012. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

"akinek van egy jól fizető állása,van jogsija,és igazából szeret."


A sorrend, ugye? hehe. 14 évesen ne futkározz pasik után.

2012. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hát nekem sem jogsim, sem állásom, sem jövőképem, sem önbizalmam, sem lehengerlő személyiségem.

Van egy 24 éves szüzességem, meg egy diákhitelem, meg egy vacak diplomám, meg két gitárom. :( Ebbe nem egy nő sem képes beleszeretni....

2012. dec. 30. 11:52
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Látod kérdező, a sors már csak ilyen...:/

Te képes lennél "engem" szeretni, így hogy 22 évesen van egy 1 éves fiam? Az első perctől fogva egyedül vagyok vele, már nem is hiszek a szerelemben. Pedig se felszínes, se pénzéhes nem vagyok.

2012. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

Hát nézd, ki mibe fut bele...engem olyannak neveltek hogy pasitól függetlenül is mindig álljak meg a lábamon, egyedül is képes legyek megélni és eltartani a gyerekeimet stb. Én is ilyenre nevelem majd a lányom.

De ez se tetszik ám sok pasinak elhiheted mert így meg ez a bajuk hogy szerintük ez olyan mintha bármikor ki akarnék lépni a kapcsolatból...na szóval ez se jó nekik(nektek).

Visszatérve, nem nevelem arra a lányom hogy gazdag palira hajtson de arra se amiből szintén sokat látok, hogy nagy léhűtő nem dolgozó láblógató f.szikat tartanak el nők mert JAJ DE SZERETIK...na ez is gáz...

2012. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!