Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az első gyereknél amikor...

Az első gyereknél amikor megszületett lemondtam a védőnőt, most megint kismama vagyok, és nem tudom, hogy ha már lemondom a terhesség alatt, akkor ki fogja a pappírjaimat intézni?

Figyelt kérdés
Semmit nem ért a "szolgálata", mindig csak írjam alá a papírt, és a munkáját pedig nem végezte, a kiskönyvemet sem hozta el stb.Szerintetek?
2013. jan. 7. 08:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt én úgy tudom kötelező a védőnőz járni, tehát akkor és azt lemondani nem lehet, maximum kérhetsz talán egy másikat. Szülés után jogod van lemondani arról, hogy hozzád járjon. Szerintem mindenképp járnod kell hozzá, hisz ő fogja a kis könyved kiadni, vérvételre küldeni, nst stb.

Vagy végig csinálod vele még egyszer kínlódva, vagy kérsz egy új védőnőt egy másik körzetből!

2013. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
2013. jan. 7. 09:40
 13/38 anonim ***** válasza:
11%
Kedves kérdező, nem az orvos pecsétje kell, hanem a terhesgondozoé, ott pedig bizony a védőnő van. :)
2013. jan. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
De bizony az orvosi pecsét kell. Legalábbis én arra kaptam meg, a védőnőtől semmi ilyesmit, pedig rendszeresen jártam hozzá.
2013. jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
67%

Előző vagyok.

Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy kicsit arrogáns módon állsz a védőnőkhöz, Kérdező.

2013. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
22%
Hat nekem a védőnő pecsetelt.....
2013. jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Akkor viszont lehet, hogy mindegy :))
2013. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

Tudom, a védőnőkkel mindig baj van, ha van rajta sapka azért, ha nincs akkor azért.. :) de ha valami nem kötelező, akkor én döntsem már el, hogy tényleg kell-e ez nekem vagy sem.

Egyébként jó kis állás ez nekik, nem túl megerőltető, a korral sem kell haladni, tökre ellentmondanak egymásnak a védőnők is, na erre nagyon szükség van az adófizetők pénzéből.. OMG!

2013. jan. 7. 10:15
 19/38 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem mit pukkadsz. Ha nem akarsz menni, ne menj. Intézi magad a papírjaidat, olyan jol tudsz mindebt
2013. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

:) ó de kedves... a kérdés az, drága, ha nincs védőnőm, akkor ki fogja intézni az ügyeimet? ugyanis erre is kell egyen megoldás.

De ha nem tudsz segíteni akkor ne írogass ilyen okos válaszokat! :)

de azért jót nevettem , köszi! arra jó volt

2013. jan. 7. 11:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!