Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan védőnőről aki mindig jól öltözött, havonta jár fodrászhoz, pedikűröshöz és látszik, hogy sokat ad magára?

Figyelt kérdés
gondolom nem keresnek olyan sokat...

2013. jan. 14. 22:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%

Az eszem megáll.... Mást az is baj, ha egy nő ad magára? És ha éppen védőnő az a nő, akkor mi van?

Járjon topisan?


Most az irigység szólt belőled, igaz???

És mi van, ha a férje keres jól? De jó, hogy így belelátsz más pénztárcájába.

2013. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%
Jobb lenne, ha ápolatlan, szakadt, loncsos lenne?
2013. jan. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%

Az én védőnőm ilyen. Nem tudom, hány éves, de nemrég született unokája, pedig 40-nél többnek nem saccolnám, mindig nagyon csinosan van öltözve, tökéletes smink, manikűr, minden. Nekem ez sokkal szimpibb, mintha le lenne strapálva.

Ja, és még aranyos is.

2013. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
azt hogy nagyon jól teszi, hogy ad magára.. a fiamnak az óvónénije úgy néz ki mint egy plázacica, fiatal, tetovált szemöldökű, műkörmös, az első gondolatom nekem is elég érdekes volt róla, de kiderült, hogy nem is lehetne jobb óvónénik. És nekik se sok fizetésük.
2013. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
97%
Mi az, hogy gondolom nem keresnek olyan sokat? És ha van másod, harmad... állása? Ilyen h.lye kérdést!
2013. jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
97%
meg lehet gazdag férje is, sőt, még az is simán elképzelhető, hogy azokat a jó cuccokat a turkálóból szerzi be (vagy ő varrja), és igazából nem is ad ki olyan sok pénzt magára, csak magára fordítja azt, amit mások meg elcigiznek, isznak, csokiznak, stb. stb. én inkább rólad gondolom, hogy irigy vagy.
2013. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
nem vagyok irigy csak elgondolkodtatott
2013. jan. 14. 22:47
 8/40 anonim ***** válasza:
92%

Én ismerek egy ilyen védőnőt, fiatal és gyönyörű! Ápolt, csinos, ad magára, kb. mint egy modell. Mindamellett bájos és tündéri, mindenki szereti. Senkinek nincs köze hozzá, hogy a családjának miből van vagy nincs pénze.


Csak nem az a baj, hogy apa kicsit hosszabban nézett utána a kapuból?

2013. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%
Mit gondolnék, biztos nem azt hogy miből telik neki rá? Inkább azt, hogy jól teszi ha ad magára! Én ismerek olyan nőket, akiknek még dolgozniuk sem kellene, mert a férjük nagyon jól keres, s mégis elhivatottnak érzik magukat különböző munkára. Ismerek egy ilyen nővért, és egy csecsemőgondozót is. Amit a korházban keresnek az nekik alamizsna, de mégis dolgoznak, mert szeretik azt a munkát. Lehet ez a védőnő is ilyen.
2013. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
6%
Nekem olyan mindegy hogy néz ki, de ha nincsen gyereke, inkább ne menjen védőnőnek, mert azt sem tudja miről beszél. Nálunk rengeteg ilyen van.
2013. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!