Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan védőnőről aki mindig jól öltözött, havonta jár fodrászhoz, pedikűröshöz és látszik, hogy sokat ad magára?

Figyelt kérdés
gondolom nem keresnek olyan sokat...

2013. jan. 14. 22:34
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
70%
Én védőnőnek tanulok. Nem a pénzért választottam ezt a hivatást, elhihetitek :) Szerintem nagyon is pozitív, ha egy védőnő nem slampos! Őszintén, kinek adnád inkább kezébe a kisbabád, egy elhanyagolt, slampos, zsíros hajú, lestrapált nőnek, vagy egy magára valamit adó, igényesnek? Emberekkel dolgozunk, fontos a jó példa! És minimális pénzből is jól lehet kinézni... Ha csak ennyi a "bűne", akkor talán elnézhető neki ;)
2013. jan. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
44%

Akkor elnézésedet kérem, és köszönöm.

Tudod, a takarítókat még most is lenézik, pedig a mai takarítók nagy része iskolázott, legalábbis valamilyen tanfolyamot végzett.

Már szinte bizalmi állásnak számít, akárcsak a szobaasszonyi állás.

De a mai fiatalok szemében, akik majd mindegyike valamilyen felsőfokú végzettséggel rendelkezik, vagy legalábbis szeretne tovább tanulni, a takarítókat divat lenézni, szinte nem is embernek nézni.

2013. jan. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Semmi rosszat,jó ha jol nézki és ápolt,egy védönő.
2013. jan. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Azt, hogy kedves egészségére és gratulálok.

Azt meg úgysem tudni, mennyiből csinálja, felesleges a fizetésen dilemmázni.

Lehet, hogy a lánya pedikűrös, sminket a legolcsóbbat veszi nem mindegy.

Igényes.

Pont.

2013. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Én is hetente, kéthetente járok fodrászhoz, havonta festetem a hajam.

Nem azért, mert sok a pénzem, hanem azért, mert csak a havi festetésért kell fizetnem.

Ott is csak a festékért.

A többi ingyen van, vagy legalábbis majdnem, mert diákok csinálják olyankor a hajamat.

De azt, hogy pedikűröshöz jár, honnan tudod? Erre nagyon kíváncsi lennék. Még a manikűröst megértem, de a pedikűrös?...

2013. jan. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
50%

Na akkor egy ellenvélemény tőlem.


Én a szülés óta külsőre teljesen leamortizálódtam. Költöztünk is kétszer az elmúlt évben, tehát három különböző védőnénink volt csak tavaly.

Megmondom őszintén sokkal jobban éreztem magam az idősebb, nem túl csinos védőnéni mellett, mint a fiatal gyönyörűszép lányok mellett.

Ez utóbbiaknak nem is tudtam megnyílni és nem tudtam nekik kérdést feltenni, sem őszintén beszélni. Mert nem éreztem azt, hogy együtt tudnának velem érezni. Ránézésre láttam, hogy más világban élnek, mint én, úgysem értenék azt ami nekem most problémát jelent...


Lehet rosszul gondoltam és fordulhattam volna hozzájuk segítségért csak a külső csillogás volt megtévesztő.

2013. jan. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Nálunk is van egy középkorú, de fiatalos, 3 gyerekes védőnő. a haja mindig ápolt, sminkel, igényesen öltözik stb.

Róla speciel tudom, hogy országos tisztséget vállalt különböző szakmai szervezetekben, és nem mellesleg főorvos a férje...

Szuper jófej csaj, remek tanácsokkal látott el, csak sajnos azóta megváltoztattá a körzethatárokat, és kaptunk egy kislányt, aki nagyon kedves, de csak sűrűbben vagyunk vele, értelmes tanácsot nem kaptam még tőle....

2013. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
90%
Én is ismerek ilyen védőnőt, ráadásul egyedül neveli a fiait. Nekem szimpatikus, csakúgy, mint a rendezett külsejű postás, vagy eladó, vagy banki alkalmazott..
2013. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
32%

Hát nekem eszembe jut az egykori szemerei helyettes védőnéni, aki elszerette a postahivatal dolgozójának, mellékállásban kétgyermekes anyukájának a férjét. Szegény asszony túl későn jött rá, hogy miért is járt hozzájuk gyakrabban és mindig friss frizurával a kedves védőnéni...


Megtörtént eset, a szereplőket ismerem!

2013. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 a222 válasza:
Miért? És te mi vagy? és hány havonta jársz fodrászhoz? Én nem vagyok védőnő, de mégis járok fodrászhoz, olykor kozmetikushoz, nekik talán tilos????
2016. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!