Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy olyan...

Mit gondolnátok egy olyan védőnőről aki mindig jól öltözött, havonta jár fodrászhoz, pedikűröshöz és látszik, hogy sokat ad magára?

Figyelt kérdés
gondolom nem keresnek olyan sokat...

2013. jan. 14. 22:34
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell a védőnő minden szavára hallgatni,szerintem egy felnőtt nő képes eldönteni,hogyan érzi jónak,ha valaki tanácsot ad nem kell rögtön követni,mert Ő védőnő,szóval hülyeség,hogy nincs gyereke ne legyen védőnő,az enyémnek sem volt mégis csodás védőnő volt sajna nem dolgozik már nálunk,a másik meg egy idióta volt pedig neki gyereke is volt,éheztette volna a fiam csak mert Ő tápszer ellenes.
2013. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, ez az! Nem lesz mindenkinél rögtön a bölcsek köve, mert szült egy gyereket, de úgy látszik, vannak olyanok, akik ezt hiszik:)


Egyébként meg olyan világot élünk, hogy nem lehet már anyukaként topiskodni, 20 kilókat felszedni majd még 5 év múlva is a terhességre fogni...Vagyis lehet, de kinéznek, lenéznek. Régen, ha egy asszony szült és utána tehén maradt, elfogadták, hogy ez ezzel jár, így kell lennie. Ma meg elvárás az igényesség.


Kérdező, te igényes vagy magadra?

2013. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
igen, próbálok az lenni
2013. jan. 15. 15:47
 24/40 anonim ***** válasza:
74%
Én meg azt gondolom jobb lenne ha visszamennél dolgozni mert túl sok a szabadidőd.
2013. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
88%
Szegény kérdező nem ilyen válaszokra számított,és biztos nagyon jól keres ha ilyen kérdés megfogalmazódott benne!
2013. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Irritáló kérdés, ráadásul még ki is emelted. Úgy nézem, egyetlen válaszoló sem akadt / akadna fönn azon, hogy egy védőnő ad magára. Most azt várod, hogy valaki bólogasson neked, hogy "Hűűű, nahááát, védőnő és pedikűröshöz meg fodrászhoz jár, pedig csak közalkalmazott!!! Hogy merészeli? "
2013. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
90%
Nos én is szívesebben adom a csinos normális védőnőnk kezébe a kicsimet, mint a szomszéd körzet dohànyos alkesz öreglány védőnőjének. Ha oltást kapnak a törpéim, ők a gyerekorvossal együtt csodálják meg az én időnként extrém frizuráimat (amit magam csinálok...) Nem feltétlen kerül tízezrekbe az ilyesmi, és mindenképpen jobb benyomást kelt egy ápolt ember.
2013. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
34%
Most ezt a kérdést mégis minek kellett kiemelni?????Most komolyan! Kissé szánalmas!!! Legalább írj hogy milyen választ mit vársz(bár sejtem)!
2013. jan. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
69%

"Ne haragudj,de ez egy nagyon buta kérdés!!!

Ezzel az erővel egy gyári munkást,vagy egy takarítónőt is felhozhattál volna. "


Akár hiszitek, akár nem, egy takarítónő is ad magára.

Ő is csak nő, még akkor is, ha nincs olyan végzettsége, mint egy védőnőnek, vagy egy tanárnőnek.


Kérdésedre válaszolva:

A védőnőnek a hivatásával jár, hogy mindig jól öltözött, ápolt legyen.

Fiatal anyukákat látogat, kis babákat, természetesen oda kell figyelnie magára.

2013. jan. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
88%

Kedves utolsó.

Az általad bemásolt választ én írtam,és félreértettél!!!

A takarítónőt és a gyári munkást arra írtam hogy azok sem keresnek olyan sokat...ahogy a védőnő sem a kérdező szerint!

2013. jan. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!