Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan álljak elé...

Mit tegyek? Hogyan álljak elé ezzel?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, a barátom 25. nagyon régóta ismerjük egymást és már több mint 3 éve alkotunk egy párt. mostanában pedig nagyon sokszor felhozódott a baba téma, hogy ő mennyire szeretne, de én inkább nem mondtam semmit. a szülei is szokták kérdezgetni, hogy lesz-e unoka és mikor, de nekem csak sírógörcsöm lesz és ő mindig mondja, hogy már beszéltünk róla és látom mennyire csillog ilyenkor a szeme. és a baj nem is ott van, hogy én nem szeretnék, hanem az a baj, hogy nekem nem lehet kisbabám. ez már régen kiderült, de egyszerűen sosem tudtam neki elmondani (meg nem is volt téma köztünk) és most már tudom, hogy el kéne, de nem tudom, hogy hogyan.

nem akarom bántani, mert mindennél és mindenkinél jobban szeretem, de annyira fáj, hogy nem adhatom meg neki amit szeretne. már gondoltam arra, hogy szakítok vele és majd boldoggá teszi valaki más, de ehhez túlságosan szeretem.

szerintetek hogyan kezdjek neki? vagy mit mondjak?

előre is nagyon szépen köszönöm!!



2013. jan. 15. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16évesen nekem is eztmondtak.aztan 23évesen teherbe estem csak ugy.menjetek el orvoshoz.mai vilagban annyi megoldas van!
2013. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy kört megér. Tüszőrepedő injekciót szoktak adni azoknak, akiknek nincs, egy próbát még tehetnél ez ügyben.
2013. jan. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

oké, meggyőztetek. megpróbálom még1X.

csak most még mindig nem tudom, hogy hogyan szóljak a barátomnak vagy mit mondjak. mert nem akarom, hogy azt higgye, hogy nem bízom benne vagy hogy hazudtam neki. csak erről sosem szerettem beszélni

2013. jan. 16. 10:52
 14/16 anonim ***** válasza:

Gondolom tud a menstruációs gondodról, úgyhogy nyugodtan mondhatod neki azt, hogy mivel ez a dolog nem jól működik, ki kéne vizsgáltatnod magad hogy azért minden rendben van-e.

Remélem hogy szerencséd lesz és sikerül babát vállalnotok a pároddal. Sok szerencsét! :)

2013. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Néhány év alatt is rengeteget fejlődött az orvostudomány. Menj el egy jó szakemberhez, aki tudja, mit kell vizsgálni, hová kell küldeni. Ma már semmi nem lehetetlen. A barátod meg fogja érteni, ha szeret.
2013. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Végül mi lett? Úgy sajnálom ami van veled remélem ettől még együtt maradtok..amúgy ha megbeszélitek örökbe is fogadhattok sok szegény árva van aki szülőre vár:) de ez csak egy ötlet
2013. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!