Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki leordítaná a fejemet...

Valaki leordítaná a fejemet és leszidna a sárga földig hogy most már álljak le ezzel az étrenddel mert baj lesz?

Figyelt kérdés

Írjatok már nagyon elrettentő dolgokat amik hatnak majd rám!

Ma ezeket ettem: tejberizs eperdzsemmel, 2db kakaós csiga, 1 egész csomag csíkos kalács, 4 túrós mazsolás palacsinta, 1 nagy pohár natúrjoghurt megcukrozva, 1 zacskó vaníliás karika, 1 Snickers, 1 fehér tábla csoki, pár szem puszedli, és most még megeszem a többi puszedlit ami van :S


2011. márc. 5. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1-2 héten egyszer belefér. énis szoktam, és mégis fogyok heti 1 kg-t. de a többi napon ne csinálj ilyet, akkor szigorúan tartsd be az éterndedet!
2011. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gyakor ***** válasza:
60%
Nincs ezzel semmi baj. Nem mindenkinek kell jó alakúnak lenni. Milyen lenne a világ hájas zsírdisznók nélkül, tiszta unalmas, nem? Hát ha az nem motivál h belenézel a tükörbe és nem olyan alakod van amilyet akarsz akkor semmi.
2011. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na ez kell nekem, köszi. Azért az elsőnek is=)
2011. márc. 5. 22:06
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ha ez gyakran előfordul, akkor jegyet váltottál a cukorbetegség nevű hullámvasútra.

De akkor legalább majd nem tudsz semmilyen szénhidrátos és cukros dolgot enni.:D

Arról nem is beszélve, ha súlyosbodik, akkor a következők történnek szép sorban: gennyes kelések, visszerek, elbutulás, trombózis, undorító narancsbőr, stb.

Azonkívül ha végigmész az utcán, ha nem is látod/hallod akkor is rólad fognak beszélni, nem tudom, de engem baromira zavartak a megjegyzések régen, amikor fiatalabbként ducibb voltam..

Most nem vagyok az egyáltalán:D

És mégis eszek édességet, de nem cukrosat és liszteset.

Van ám alternatíva is.. sokszor csak elég valami édeset enni, nincs feltétlenül szükség ilyenekre.. aki meg akaratgyenge és nem is hajlandó igazándiból lemondani ezekről a dolgokról, az meg is érdemli a következményeket. Bocs de tényleg ez az igazság.

2011. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ez nem tul edes neked egy napra? ettel mast is?

igy fogsz kinezni par ev mulva ha ig folytatod: [link]


nagyon szekszik mind ketten.

2011. márc. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább így:D

[link]

2011. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
basszus, hogy bírsz ennyi édeset enni? :D én tegnap egy szülinapi ebéden ettem egy szelet sacher-tortát és már attól majd' meg fulladtam. nem bírom az édeset :D amúgy tényleg ne csináld, cukorbeteg leszel, az meg eléggé nem jó, főleg, hogy magadnak csinálod. állj le.
2011. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyik ismerősöm most lett cukorbeteg vagyis nem rég derült ki.. rengeteget fogyott és csomót volt kórházban is. Siralmas, hogy a cukorbetegség nem csupán azt eredményezte, hogy nem ehet amit akar és nem ihat amit akar, hanem az álmait is szétzúzta. Kamionsofőr (vagyis mindenképpen sofőr) akart lenni, de esélye sincsen rá.. mivel bármikor rosszul lehet és elájulhat. Én nem is tudom, hogy tudja feldolgozni és hogy tud ilyen korlátok között élni.. ja, és ő még csak nem is volt kövér sohasem.

Érdemes utánanézni, hogy a te családodban előfordulhatnak-e örökletes betegségek (nem csak cukorbetegség, hanem akármi más is). Ha ezt az életmódot folytatod, rengeteg ilyen komoly betegségnek teszed ki magad.

Vagy ilyen lábakat szeretnél? [link]

Ez esetben folytad nyugodtan, legalább kétszer ennyi édességet egyél;)

2011. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az igen vazzeg xd én sem vagyok 10kg vaságyastól,de ez szerintem elég sok édesség.

Cukor beteg leszel pár éven belül ha így folytatod.

2011. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem aki ilyen akaratgyenge az meg is érdemli
2011. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!