Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiköpöm a kaját! Hogy álljak...

Kiköpöm a kaját! Hogy álljak le ezzel?

Figyelt kérdés

Igazából csak kb 1 hete kezdtem el.. Őrült nagy hülyeséget csináltam abban a percben, amikor először kiköptem...

Mindent megkívánok amit csak látok, így mindenből ettem egy keveset, amikor hazaértem suliból.. Aztán híztam ugye a sok kajától.. És akkor jött ez, hogy megrágom, aztán kiköpöm.

Tök jó volt, nem volt bűntudatom sem a sok kaja miatt. Viszont ma azt vettem észre magamon, hogy ma nagyon nehezen tudtam lenyelni a reggelit... Nem fizikai nehézség, hanem lelki.. Legszívesebben kiköptem volna...


Hogy álljak le? Már mindennapos ez a kiköpős dolog :(( Ráadásul elég nehéz úgy, hogy közbe fogyok is, 1 hét alatt lement a hasamról 4 centi..


2011. szept. 10. 11:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És légyszí ne hordjatok le mindennek, tudom, hogy óriási nagy hülyeség..
2011. szept. 10. 11:40
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is csinálom...Egy titka van, ne egyél egyedül! Ülj egy asztalhoz anyukáddal, apukáddal, tesóddal, barátnőddel...egyszóval egyél társaságban, akik előtt nem köpheted ki. Nekem így kellett ennem a nyaralás alatt...vissza is jött rám 3 kg. :-/ De azóta sokkal ritkábban csinálom.
2011. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sose eszik együtt a család

barátnőmet mert csak nem hívom át napi 3x :/

2011. szept. 10. 11:44
 4/17 A kérdező kommentje:
mert helyett meg-et akartam írni..
2011. szept. 10. 11:45
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy együtt egyetek...elég ha van valaki körülötted. Ha konyhában asztalnál eszel, pl. anyukád ott mosogat. Ha tv nézés közben a szobában vagy a számítógép előtt, elég ha van valaki más is a szobában. Nem baj, ha a másik ember épp nem eszik, a lényeg, hogy egy légtérben legyél valakivel...aki bármikor odanézhet, és lebuktathat, hogy mit csinálsz? És ez visszatart.
2011. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, és próbálj társaságban enni. De pszichológust mindenképp javasolnék, mert belecsúszhatsz egy anorexiába. Sőt
2011. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De nem tudok másokkal 1 légtérben enni.. Suliban is úgy csinálok, mintha pisilnék és megeszem 1 perc alatt a szendvicsemet a wc-ben...

Kiskorom óta képtelen vagyok enni emberek között

2011. szept. 10. 11:49
 8/17 A kérdező kommentje:
Szép lenne, ha anorexiás lennék 102 kilósan..
2011. szept. 10. 11:50
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is ezt csinálom,kaptam is az ívet rendesen

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__21..


Igaz nálam nem minden napos,csak ha van valami a szememnek nagyon tetsző finomság. Amúgy a diétás napi menümet azt normálisan megeszem.

Én is azt tudom tanácsolni,ha le akarsz szokni róla hogy akkor egyél amikor van veled valaki. Én is csak akkor tudom csinálni,mikor senki nem lát,max a tesóm mert ő úgyis tudja:)

2011. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igazából én is megeszem normálisan az előírt kajámat, de annyira vágyok az ízekre.. És képtelen vagyok megállni.

Jól lakok magával az ízzel

2011. szept. 10. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!