Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek, kinek mikor...

Kedves hölgyek, kinek mikor fogalmazódott meg az a gondolata, hogy gyermeket szeretne? Hány éves korában? Lehet ezt érezni, hogy na, akkor már készen állok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 00:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolati síkon már késő kamaszkortól bennem volt, de igazán 24 évesen egy férfi volt az, akitől gyereket akartam.
2013. jan. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi 1 évben kezdett elkapni az ösztön... Még az idén babát fogok várni...ha minden igaz... ;) 28/nő
2013. jan. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
20 korom korom óta hol jobban,hol kevésbé érzem,de most 23 évesen már nagyon vágyom rá. Viszont hiába van egy majd 4 éves stabil együttéléses kapcsolatom,nincsenek meg az anyagi feltételek,így csak vágyakozok legalább még 2-3 évig :( Szörnyű érzés.
2013. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

Drága Intelligens 9. hozzászóló, így kisbetűvel!

Pontosan így történt, és amilyen mázlim volt, a pasi is azonnal akart gyereket. Egyébként gyerekkorom óta ismerem, csak egyikünk se tudtuk, hogy ő a másiknak az igazi. Na erre varrjál gombot!

2013. jan. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
38%

#14

A magyarázkodásod még szánalmasabbá teszi a helyzeted és téged...

2013. jan. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 21 éves vagyok(idén 22), és azért foglalkoztat ez az egész, mert nem tudom elképzelni, hogy ez milyen is lehet, és félek is tőle. Nem szeretnék még gyereket és sajnos nem is tudom elképzelni, hogy egyszer majd gyereket hozok a világra. Mindenkinek gratulálok az anyasághoz, ez igazán nagy dolog! :) :) Büszkék lehettek.
2013. jan. 23. 10:14
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

Bennem soha nem fogalmazódott meg ez a gondolat, és semmiféle ösztönt, hajtóerőt nem éreztem ezen a síkon.

Én gyerek nélkül is teljes életet tudtam volna élni. Lehet, azért, mert 20 éves korom körül "belekényszerültem" egy kisgyerek gondozásába, szinte a gyerekemnek tekintettem. Úgy néz ki, hogy ezzel részemről le volt tudva a dolog.

Aztán 34 évesen megismertem egy férfit, akivel kapcsolatban lett először olyan érzésem, hogy neki mernék gyereket szülni. Mikor terhes lettem, nem röpködtem a boldogságtól, hogy na végre én is anya lehetek, de szeretem a gyerekem, a férjem, viszont újabb baba már nem kéne. Hát úgy néz ki, hogy én nem vagyok egy tipikus anyatípus:) Egy 42 éves nő, 5 éves gyerekkel.

2013. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 22 éves koromban jött az "anyai érzés". Párom akkor volt 27, és Ő is szeretett volna már babát. 23 voltam mikor megszületett a kisfiam, aki most 10 hónapos, tüneményes, imádni-való kis bandita.
2013. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!