Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy baba elvesztését?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 18:23
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, te nagyon paranoiás vagy! Nem rosszindulatból mondom, de ez már BETEGES, amit csinálsz! Téged 10.000.000 kismamatársad sem tudna meggyőzni arról, hogy rendben lesz minden! Mindenhol a te kérdéseidbe botik az ember! Áruld már el, milyen a méhszájértéked! 2000 vagy 2100? Ha koraszülött lenne a gyereked (kívánom, hogy ne így legyen), azt csakis az aggodalmaskodásodnak és negatív gondolkodásodnak köszönhetnéd!!!
2013. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim válasza:

próbálj kicsit meditálni...gondolom 2 gyerkőc mellett nehéz lehet, de talán segít majd :)

vigyázz magadra és kíméld magad

minden egyes nappal közelebb vagy ahhoz h megszülessen a babád (időben, nem korán)

nem tudom mennyi idősek a bátyók/nővérek, de esetleg tudnak segíteni is ha már mondjuk 3-4 évesek, akkor játékkal ráveheted őket, h jobban tudd kímélni magad


sajnos én még nem tartok ott, ahol Ti, tehát még nincs babám és még nem is tervezem, de elolvastam a kérdésed és ezek jutottak eszembe :)

2013. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
84%
21-es vagyok. A kérdés érdekelt, csak nem gondoltam, hogy itt is "beléd botlok". Nem tudom, hogy jön ide a férjem, és nem is rád tartozik, de én foglalkozom vele. (A kérdésedet is együtt olvastuk el.) Naponta egyszer nézek bele a kérdésekbe, akkor is csak szúrópróbaszerűen. Futcsa, hogy pont te mondod, hogy én foglalkozzak a férjemmel, aki napi legalább 5 kérdést kiír... Na mindegy! Amúgy a 3100-as méhszájérték ilyenkor teljesen normális, tényleg nincs okod aggódni. Elnézést, ha megbántottalak, nem ez volt a célom, csak szerintem kicsit túlzásba viszed az aggódást!
2013. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, a szorongás is egy betegség, az agy beprodukál hülye gondolatokat, amiket nehéz elhessegetni. :(
2013. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Egyébként a férjem dolgozik, és amúgy is el vagyok tiltva a szextől.

Ja és nem, nem normális ez az érték 25 hetesen. A dokinak jobban hiszek, mint neked.

2013. jan. 30. 21:04
 26/46 anonim ***** válasza:
100%

az mit jelent hogy berepedt (magzatburok)??

a 3100-as érték még szerintem egyáltalán nem rossz, ameddig a belső méhszáj zárva van az jó!!

a sok stressz viszont elég sokat árthat, tényleg le kellene kötni valamivel a figyelmedet, bár tudom ez nehéz....

2013. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
De hogy a burok! Még csak az kéne. A méhszájam repedt be. Állítólag mert ez a harmadik terhességem és gyenge a méhszáj.
2013. jan. 30. 21:30
 28/46 anonim ***** válasza:

Igaza van a 27-es válaszolónak!

A BELSŐ MÉHSZÁJ A LÉNYEG!

És egyébként is a méhszáj nyílása nem egyenlő azzal, hogy meg is fogsz szülni!

Pont a napokban találkoztam egy ismerőssel bevásárlás közben, a 38. héten volt és már kb 2 hete nyitva van neki a külső méhszáj, ehhez képest teljesen nyugodtan sétálgatott az Intersparban, mit sem törődve ezzel...

2013. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:
38. héten én sem paráznák, hidd el.
2013. jan. 30. 21:40
 30/46 A kérdező kommentje:
Szó nem volt temetésről...
2013. jan. 30. 21:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!