Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy baba elvesztését?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 18:23
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
91%

27-es vagyok újra!


A történet lényege az akart lenni, hogy még 38 hetesen sem szülnek meg a kismamák rögtön csak azért mert nyitva van a méhszáj!

Heteken keresztül lehet nyitva a méhszáj, anélkül, hogy a szülés megindulna!

Azt, hogy "nyugodtan sétálgatott az interspar-ban, azt meg arra írtam, hogy még csak nem is kímélte magát és feküdt otthon felpóckolt lábakkal...


Ezt megnyugtatásként írtam le neked, de sajnos igaza van egy korábbi válaszolónak, téged 1000 kismama se tudna megnyugtatni, mert te nem is akarsz megnyugodni, csak hergeled magad egész nap feleslegesen, ami valójában többet árt, mint a nyitott méhszájad!

2013. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen 2000-es volt az értékem, 29 hetesen kórházba kerültem, szülésvisszatartásom volt, 2100-as értékkel jöhettem haza. Azóta nem vizsgáltak, jópár görcsön, és keményedésen túl vagyok, de még mindig egyben vagyunk. Nyugi ;) 35 hkm
2013. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Figyelj, a 3100-as méhszájérték tényleg teljesen normális ennyi idős terhességnél, főleg, hogy harmadik terhesség. (Ez nem jelenti azt, hogy folyamatosan nyílik, csak annyit, hogy éppen elkezdett nyílni, de csak a külső méhszáj.) Nekem ennél jóval hamarabb nyílni kezdett, és folyamatosan nyílt is, de még 3-4 centire (teljes hosszában) nyitott méhszájjal is hetekig rohangáltam. Időre születtek a gyerekeim, sőt, mindet indították! Tényleg nem kellene ennyire aggódnod! Azzal árthatsz a legtöbbet! Hidd el, senki sem bántani akar téged, csak próbálj meg egy kicsit optimistább lenni! :-)))
2013. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Ha tényleg lenne okod aggódni, akkor kórházban feküdnél visszatartáson! Ne gondolj a baba elvesztésére! (Ne haragudj, de a kérdésedből az derül ki, hogy komolyan gondolsz rá.) Csak pozitívan!!
2013. jan. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
65%

úgy érzem nem lehet téged meggyőzni arról hogy nincs itt akkora baj mint amekkora ügyet csinálsz belőle....ha baj lenne befektetnének, és azért nem varrnak össze mert nincs mit...a külső méhszájat nem varrják....


miért jó hogy feleslegesen stresszeled magad ?????


mindenki segíteni szeretne és a hangvételed nem túl barátságos .....

2013. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Miért jó majmolni egymást? Hm?
2013. jan. 31. 08:26
 37/46 anonim ***** válasza:
jézusom, te sajnos tényleg beteg vagy...de nem testileg, hanem agyilag...
2013. jan. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Miért lennék beteg?
2013. jan. 31. 08:31
 39/46 A kérdező kommentje:
Csak azzal voltam bunkó, aki én velem is az volt:)
2013. jan. 31. 10:30
 40/46 A kérdező kommentje:
Melyik komment volt flegma?
2013. jan. 31. 10:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!