Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok,14 hetes...

Nagy bajban vagyok,14 hetes terhesen,3 éves kapcsolatból. Az apával együtt élünk, mivel elvesztettem az állásom s nem tudtam fizetni az albérletet. Eddig pozitívan állt a babához, de egy hete azt akarja, hogy elköltözzek, nincs hova mennem. Ötlet?

Figyelt kérdés
Bp-en lakom, a szüleim elváltak, vidéken más-más helyen laknak. Mindent megpróbáltam, nem tudok hozzájuk menni. Semmi jövedelmem, veszélyeztetett terhes vagyok, nincs hova mennem, Kitől kérhetnék segítséget? Védőnőhöz esetleg fordulhatok? Nem vehetik el tőlem a babát? Anyaotthonra van sanszom? Köszi, aki időt szakít rám!

2013. febr. 1. 11:39
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném vele tartani a kapcsolatot és szeretném kizárni azt a lehetőséget mindenképp,hogy a nevére kerüljön a baba-mivel ilyen előzmények után pont a saját apja lesz az,akitől meg kell majd védenem szegénykémet.A 2 gyereke után(akik sajnos meghaltak)sem nagyon fizetett gyerektartást.Annak pedig semmiképp sem tenném ki a gyerekemet(mint amit az ő lánya mesélt anno)hogy akárhányszor láthatáson volt az apjánál.mindig más nővel találkozott.
2013. febr. 1. 14:22
 22/31 anonim válasza:
Én azt halottam, ilyen "sürgős" esetben az anyaotthonokban van fenttartva egy szoba. Szerintem többel vedd fel a kapcsolatot, tuti ha őszintén elmondod, hogy mi van akkor keresnek megoldást, a pénzt pedig ha próbálj kérni szüleidtől, csak segítenek az unoka miatt is, ha nem, akkor is tud meg, hogy az anyagi jobban megoldódik, mint hogy az apa mellet maradj, mert csak gondolj rá ha a baba megszületik őt is bántani fogja!!! Lépj feltétlenül!!!! Sok sikert!!
2013. febr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
A szüleim biztos,hogy nem tudnak segíteni mert nagyon rosszul állnak,épp hogy meg tudnak élni mint oly sok ember manapság...Nekem is az anyaotthon tűnik az egyetlen lehetőségnek.Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2013. febr. 19. 07:31
 24/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sikerült valamelyik anyaotthonba bejutnod?

Remélem, most már biztonságban vagytok a babáddal!


Sok sikert!

2013. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó kommentelő!


Lehet,hogy furcsán/hülyén hangzik de végül arra a döntésre jutottam,hogy megvárom a 18. heti UH-ot és ha ott is minden rendben van,akkor kérek segítséget.38 vagyok,ez az első terhességem és eléggé problémás.Már 3x kellett dokihoz mennem eddig problémák miatt.2x barnás folyásom volt,1x pedig marha erős vérzésem.Gondolom,a stressz miatt mert semmi szervi eltérést nem találtak soha.Mindenféle vizsgálatot elvégeztek már,12 hetes UH,kombinált teszt,AFP-m tegnap lett kész.Eddig hála Istennek minden negatív de nagyon parázok a '18 heti ' UH miatt.Épp tegnap kaptam meg hozzá a beutalót,úgy tudom hogy ezt a 18-20 hét között végzik el.Ha ott is minden ok,akkor segítséget kérek valamelyik anyaotthontól. Nagyon kedves vagy és nagyon köszönöm az érdeklődésedet!

2013. febr. 23. 07:39
 26/31 anonim ***** válasza:
de miért? ha ez a baba nem lenne úton akkor mégis maradnál inkább a párod mellett?
2013. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nem!!!Semmiképp sem maradnék mellette,főleg hogy terhesen is képes megütni,ami pedig egyébként is gáz.Igazából azóta mutatta meg a valódi arcát,mióta terhes vagyok,úgyhogy most már mindenképp lépnék és elhagynám.A nevére sem akarok emlékezni...De azért egy babával nyilván nehezebb és más irányba is lépnék ha nem így alakult volna.
2013. febr. 25. 16:32
 28/31 anonim ***** válasza:
értem, hát remélem nagyon hogy sikerül menned valamerre! sok sikert nektek!!
2013. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Mi ujsag veletek kerdezo?
2013. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Hogy alakultak a dolgok kérdező?? Remélem elhagytad ezt a nem normális férfit és egészséges kisbabának adtál életet
2014. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!