Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Ti hogy viselitek,...

Anyukák, Ti hogy viselitek, amikor a gyereketek beteg?

Figyelt kérdés
Én olyan nehezen viselem, hogy egész nap azt kell látnom, hogy szenved, mert pl. lázas, vagy állandóan folyik az orra, és az orrszívót gyűlöli stb. Talán jobban fáj nekem, mint neki. Az, hogy nem tudom megszüntetni a baját egy csapásra. Hogy neki ne legyen rossz.
2013. febr. 6. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Rosszul. De ez ilyen.
2013. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes módon higgadtan kezelem.

Mivel mi hárman vagyunk tesók, az öcsém jóval fiatalabb, valahogy eltanultam anyukámtól a higgadt betegápolás szabályait. Persze, aggódom, sajnálom, de nem esem kétségbe. A férjem a higgadt problémamegoldóból kezét tördelő, jajongó, tétova ember lesz.

Ha nagy esés, baleset történik a gyerekkel, akkor pont fordítva van, a férjem a higgadt és én pánikolok.

2013. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nagyon rossz. Főleg mikor meglátja a porszívót tudja hogy szivatni akarjuk az orrát már menekül. Nagyon rossz lefogni de muszáj :(
2013. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is nagyon rosszul... Az utóbbi időben sokat volt beteg, kórházban is voltunk. Ilyenkor alig alszom éjjel, állandóan figyelem, mikor megy fel a láza, miért köhög stb. :( Ráadásul állandóan aggódom.
2013. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk most pont mind a kettő náthás (influenzás), egy és négy évesek. A nagy már gyógyulóban, de még itthon a kicsi pedig most kezdte. Most nem annyira gáz, mert nem lázasak. Nyüzsögnek, csak rondán köhögnek és folyik az orruk.

A lázat, elesettséget viszont nehezen viselem, olyankor teljesen kikészülök az aggódástól.

2013. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!