Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, szoktál levonni...

Őszintén, szoktál levonni következtetést a babakocsiról vagy a gyerek ruházatáról (márka stb. )?

Figyelt kérdés
Tehát megnézed hogy milyen ruha van a gyereken, milyen babakocsit tol a másik anyuka? Levonsz e következtetést magadban anyagi helyzetre igényességre vagy puccosságra "kivagyiság" ra vonatkozóan?
2013. febr. 7. 13:20
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a google-ben ezt a babakocsit. Hát katasztrófa. Ha választhatnék egy lepukkant ódivatú babakocsi és eközött , az első választanám:)
2013. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

Megmondom miért kérdezem: felénk pont olyan anyukák vannak mint a 7es válaszoló ugyanígy "belövik" ki milyen márka vagy minőségű ruhában van, a gyereken is MELYIK KOLLEKCIÓ van xy márkából (én csak lesek) hogy melyik babakocsi mit tud mennyibe kerül stb. és a babaklubban is ez a téma vagy szóval így megjegyzik kinek mi van meg jött egy új anyuka múltkor és egyből "beskatulyázták" hogy gagyi a babakocsijuk és a gyereken is unisex ruházat van ergo biztos kapták vkitől. Nekem annyira rossz ezt hallani és én magam se érzem jól magam tőle mert nekem se lenne fogalmam se hogy melyik babakocsi milyen, mekkora márka vagy mibe kerül (mi sógoromék babakocsiját kaptuk meg ami kiderült hogy egy viszonylag jó márka).

Felénk ez az egy babaklub van vagy társalgási lehetőség úgyhogy a "hagyjam őket a fenébe menjünk másfelé" nem válik be.

Csak érdekelt volna hogy ez mennyire általános.

2013. febr. 7. 13:35
 13/60 anonim ***** válasza:
Jah, 11, valoban szornyu, pedig a kepen meg jobban is nez ki, mint a valosagban
2013. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:

követeztetést nem vonok le, de mindig megnézem a babakocsikat. épp vásárlás előtt állunk, és kíváncsi vagyok rájuk :)

általában azt nézem, hogy mennyire lehet kényelmes a babának, és hogy mennyire praktikus. na meg elképzelem magam, ahogy azt a fajta kocsit tolom :)

2013. febr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tök ócska babakocsit tologatok. Tesómék 2 gyerekét már kiszolgálta (ők nem vették drágán, mert nem tehették meg), most az enyémet szolgálja. Megtehettük volna, hogy újat veszünk, drágát is vehettünk volna, de nem vettünk és nem érzem magam ettől sem igénytelennek, sem a gyerekemen spórolósnak. És a tesómat sem szerettem volna megbántani azzal, hogy nem fogadom el az ajándékát.

Én nem szoktam megnézni másokat sem.

Egyébként azt észre vettem, hogy egy-két drágább, "menőbb" babakocsit toló anyuka elég lenézően szokott rám pillantani.

2013. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktam. De nem érdekel, hogy ki milyen olcsó vagy drága babakocsit tol, vagy milyen ruhában van a gyerek. Az egyetlen amin megakad a szemem, ha koszos. Azt annyira utálom! Meddig tart bedobni a mosógépbe azt a kabátot, vagy lehúzni a babakocsi huzatát? Semeddig. Ezt az egyet nem szeretem.
2013. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 A kérdező kommentje:
15 ös igen ez az anyuka is pont ezt érezhette :(((
2013. febr. 7. 13:46
 18/60 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok. ezt persze magamba teszem. soha nem beszélek róla senkivel sem. még férjemnek sem említettem pl a stokkés storit, mert ez magamnak egy játék.


az én baráti körömben van a nagyon szegénytöl a nagyon gazdagig. mindenkihez szivesen megyünk, és mindenkit szívesen látunk nálunk is. olyat nem hiszem hogy tennék, hogy leállok anyukákkal erröl csevegni, mert ez butaság.

2013. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nálunk ez nem jellemző, ha valamit nagyon utálok, akkor pont ezt, a sznobizmus. (és általában olyan szájából aki ugyanazt amit mesél, meg amit mutat magából, nem tehetné meg. )

Nem tudok mást javasolni csak pókerarcot, hallgatást, ha nem szeretsz konfrontálódni. Vagy ha úgy érzed, nyugodtan mondd el erről a véleményed nekik is.

Én a 7.válaszoló írását nagyon érdekesnek, hasznosnak találom, egyáltalán nem baj, ha nyitott szemmel jár.

Ugyanakkor kíváncsi is lettem, hogy vajon rólam mit gondolhatnak ilyen szempontból, vajon mi lehet az első benyomás.

2013. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és szerintem a 7. válaszolót félreértetted, én azt hiszem értem, mit akart mondani, én is ilyen megfigyelő típus vagyok,de ez nem fikázást takar.
2013. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!