Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, szoktál levonni...

Őszintén, szoktál levonni következtetést a babakocsiról vagy a gyerek ruházatáról (márka stb. )?

Figyelt kérdés
Tehát megnézed hogy milyen ruha van a gyereken, milyen babakocsit tol a másik anyuka? Levonsz e következtetést magadban anyagi helyzetre igényességre vagy puccosságra "kivagyiság" ra vonatkozóan?
2013. febr. 7. 13:20
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
Hát én az a fajta vagyok sajnos akit talán túlzottan is de érdekel hogy mások mit gondolnak rólam-rólunk. Nem szoktam másról mondani semmit mert egyrészt közel sem értek ezekhez a dolgokhoz úgy mint a többi anyuka (melyik a menő ruha a menő kollekció, a drága cipő drága babakocsi, hordozó stb.) másrészt olyan rossz érzés erről tárgyalni. De a gyerekemet meg akarom vinni közösségbe mert jól eljátszanak együtt-egymás mellett szóval nem akarok itthon ülni vele egész nap. Köszi a válaszokat.
2013. febr. 7. 13:51
 22/60 A kérdező kommentje:
Nem volt él abban amit írtam a 7es válaszolóról hanem azt írtam hogy ő is így be tudja azonosítani hogy ki mit vesz vagy vesz e egyáltalán (kávét) a babakocsi drága a ruhájuk melyik márka stb. és erre írtam hogy felénk is ilyenek az anyukák. Nem "szóltam le" hogy jaj milyen ő hogy így gondolja vagy így csinálja hanem csak nagyon jól leírta mire gondolok amit nekem nem sikerült így megfogalmazni, vagy összeszedni.
2013. febr. 7. 13:52
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton mindig is figyeltem az embereket villamoson,metrón,buszban,ha valaki feltűnően öltözött,viselkedett,esetleg,koszos,büdös volt mindig jobban feltűnt mint aki tiszta volt,ápolt és nem azért,mert hibát kerestem vagy keresek bennük csak szembetűnőbb.Egy nagyon szuper babakocsit,csinos kismamát,kisgyereket ugyanúgy megnézek,mint egy ócska kocsit töló koszos ápolatlan embert.Pl megjegyzem magamban de jól néz ki de szép babakocsi,vagy ha koszos,mocskos,ápolatlan akkor milyen gusztustalan.A viselkedése meg abszolút ok mindent elárul az emberről,ha nagyon csúnyán beszél ordibál akkor inkább átmegyek a másik oldalra ugyanez van,ha részeg dülöngél a járdán.Úgy gondolom,nem pénz kérdés,hogy az ember tiszta legyen,lehet egy szegényebb ember is rendkívül jó ember,tiszta és ápolt,sosem néztem le azt akinek nem mindene új,nem gazdag, nem pénzes,de aki ápolatlan,koszos,büdös azt jól elkerülöm.
2013. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
100%
lemaradt,hogy mindig nagyon odafigyelek az ápoltságra a tisztaságra,apróságokra,elsősorban magam miatt nem szeretem ha valamelyikünknek foltos a pólója,vagy a babakocsi koszos lett megtisztítom pl,és magam miatt szeretek csinosan öltözni,kisfiamat is vagányan öltöztetni,emellett azt is tudom,hogy ha kilépünk a kapun 20 fognak legalább megnézni,hogyan nézek ki,és engem frusztrál ha úgy érzem lenéznek mert pl tegnapelőtt mostam hajat és már nem annyira friss,vagy sáros lett a csizmám és lenézően néznek,mintha tehetnék róla.
2013. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
94%
Többen írták, hogy azt nézik, tiszta-e a gyerek, vagy miből állna bedobni azt a kabátot a mosógépbe... Akik ezeket írták, honnan tudják, hogy nem tiszta ruhába indult el az a gyerek otthonról? A fiamon is mindig tiszta ruha van amikor elindulunk babakocsival a játszótérre, de néha úgy össze tudja magát koszolni, mint egy kismalac. És hazafele bizony koszosan ül be a babakocsiba. Akkor rólam most következtetéseket vontok le, mert koszos agyerek ruhája? :)
2013. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
Na igen ez a másik az én fiam is össze tudja kenni magát az ajtón kilépés után 10 perccel is akár ...sőt a babakocsit is szinte minden másnap moshatom a huzatot...:(
2013. febr. 7. 13:59
 27/60 anonim ***** válasza:
87%

7-es vagyok megint.


pedig érdemes nyitott szemmel járni, mert csalókák lehetnek az emberek.


pár éve sógorommal (aki orvos), álltunk egy DM pénztáránál, ahol nagy sor volt. már mi jöttünk volna mikor egy büdös, koszos csapzott ember elénk állt (mögöttünk kanyargó sor) és érthetetlenül a pénztárosnak ad egy dvd-t (az üzletböl valót). mind a pénztáros, mind a sógrom rögtön elé vágtak, hogy NEM mi jövünk. èn csak csodálkoztam, én az elsö pillanattol levágtam hogy beteg az ember. értelmi fogyatékos. Mindenki durva és bunkó volt vele. ès elküldték a kanyargó sór végére. Sajnos döbbent voltam, de mondogattam hogy ö beteg, és csak az árat akarta tudni. mai napig nem felejtem el az esetet, hogy mindenki hajléktalannak nézte az értelmi fogyatékost. és nem segítettek hanem inkább ellköödték onnan, én meg hiába állítottam hogy nem akart rosszat senki nem értett velem egyett.


szóval jobb ha megfigyeljük az embereket mert akkor jobban megértjük öket.

2013. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
100%
Felmentünk a minap a városba, a 2 éves kisfiam akkorát esett egy nagy tócsát végig feltörölt. El lehet képzelni hogyan nézett ki. Mivel sírt, fájt neki, mászott a nyakamba. Na az én kabátom így szintúgy katasztrófálisan nézett ki. Hihetetlen hazafele mennyien ránknéztek. Lehet hogy ki kellett volna írnom magamra, hogy tisztán indultunk ám el! Annyira csak a rosszat látják egyből az emberek.
2013. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
100%
25ös az,hogy a gyerek ruhája homokos vagy sáros az más,mintha azt látod,hogy maga a gyerek bőre és a ruhája koszos,más a színe nem mosták ki sose vagy talán hónapokkal azelőtt, a két kosz között sok a különbség,látszik az ember haján is körmén,remélem érted hogy gondolom
2013. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
És hozzátenném, hogy az utóbbi esetben sem lenézni fogom az anyukát és a gyereket, hanem sajnálni. Mert lehet, hogy pl. a lakásukban nincs fürdőszoba (vannak még ilyenek), vagy nincs mosógépük, esetleg a számlákkal is el vannak maradva. Ettől még mindig lehet tisztességes ember, csak épp nagyon nehéz helyzetben élő.
2013. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!