Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ruhaöblítés aki ecettel öblít...

Ruhaöblítés aki ecettel öblít leírná mennyit kell beletenni a mosógépbe? Itt olvastam múltkor egy "hogyan spóroljunk anyukák" kérdésnél?

Figyelt kérdés
Mennyi ecet kell és milyen hány %os ? Beleteszitek oda az öblítős részébe a mosógépnek?
2013. febr. 8. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem lesz ecetszagú a ruha, bármilyen hihetetlen. Nem kell sok belőle, tényleg csak egy löttyintésnyi.

Az öblítő irritálhatja a gyerekek bőrét, ekcémás gyereknek jobb az ecetes öblítés.

2013. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát magam részéről akármilyen drága márkás stb. öblítőt használok SOHA nem marad meg az illata a ruhában és úgy tudom az ecet nem is annyira környezet szennyező tehát én ezért választottam ezt. Tettem bele 2 csepp illóolajat és most lett kész a ruha, jelentem semmi ecetszaga nincsen!!!
2013. febr. 8. 20:07
 13/15 Jégtánc ***** válasza:
Én almaecetet használok.1 dl almaecet 1 liter vízhez.Abba illóolajat csepegtetek.Régi öblítős flakonba töltöm,és egy kupaknyit teszek az öblítős részbe.Nem lesz ecetszagú,ruha minősége sem változik tőle.
2013. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én simán belelötyintek a 10%os ecetből

sima ruha illata lesz mire megszárad


érzékeny bőrre tökéletes, mosó célra meg mosódiót használok

így együtt verhetetlenek :-)

2013. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem a ruhák öblítőtől sem lettek mindig illatosak, ezért használok vasalóvizet. Azóta fincsi illata van minden ruhának. Hátránya, hogy vasalni kell, de én amúgyis szinte mindent vasalok.
2013. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!