Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hormon problémám lehet, vagy...

Hormon problémám lehet, vagy PCO és IR?

Figyelt kérdés

A dokim szerint normálisak az értékek, de utána néztem a neten és az LH és FSH arány szerintem nálam nem megfelelő és a TSH-m is magas a babához nem? Ti hogy látjátok? Keressek fel inkább, egy endokrinológust?

A terheléses cukor vérvételem :

Glükóz 0 perc : 5,2 mmol/l

Glükóz 60 perc: 8,4 mmol/l

Glükóz 120 perc: 5,8 mmol/l

Terhelés után a vizeletben a glükóz : negatív

Inzulin 0 perc : 7,8 mlU/L

Inzulin 120 perc : 20,2 mlU/L

HOMA-IR : 2,2


A 3. napi hormon vérvétel :

TSH 3GEN : 3,260 mlU/ml

LH : 11,8 mlU/ml

FSH : 5,0 mU/ml

Polaktin : 7,66 ng/ml

Ösztradiol : 113,7 pmol/L

Progreszteron : 1,34 nmol/l


Sajnos a 21. napi vérvételre nem tudtam vissza menni, mert külföldön voltunk, ezért csak ennyi eredményem van. Segítenétek, melyik eredmények rosszak és mennyire súlyos a helyzet?



2013. febr. 13. 14:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát azt nem írtad hogy ez tavalyi!

Persze hogy változtat. Akkor strono minden vissza amit írtam!!! Friss eredményekkel kell hogy menjél (egy-két hónaposak, mert pl. az inzulinra 1hónapot kell várni)

2013. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ma bejelentkeztem a dokihoz, 26-án tud fogadni, azt mondta az asszisztense, hogy vigyem a meglévő papírjaimat magammal, kicsit már izgulok, hogy mit fog majd mondani. Miről szól egy ilyen vizsgálat?
2013. febr. 14. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!