Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is azt tapasztaljátok,...

Ti is azt tapasztaljátok, hogy még itt a gyerek témában is milyen sok arrogáns válaszoló van?

Figyelt kérdés

Azon már meg sem lepődöm, hogy a kérdésemre 6 válaszból 1 az ami tényleg válasz a kérdésre, de én kis naiv újra és újra meglepődöm, hogy milyen sokan oktatnak ki idegeneket látatlanba, vagy agresszíven, kötekedően, nagyképűen, okoskodóan "válaszolnak".

Én vagyok rossz passzban, vagy mások is ezt tapasztalják?



2013. febr. 14. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én most épp agresszív kedvemben vagyok. :) Hogy itt is mit lehet már megint lepontozni a válaszokon....

Egyébként ismeretlenül könnyebben mondja meg az ember egy vadidegennek a tutit. Ugyanis a személye rejtve marad. Ez van, az ilyennek úgyis hiába magyaráz az ember. Persze van a túlérzékeny fél is. Na azoktól is ki tudok borulni. Egyébként szerintem a kioktató, arrogáns stílus valahol az IQ szinttel lehet kapcsolatban.

2013. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez csak picsogás. Saját tapasztalatom: arrogáns válaszok akkor születnek, amikor egy anyuka vérlázítóan buta kérdést tesz fel a legártatlanabb arccal és még ő van felháborodva, ha kiröhögik és felteszik a kérdést, h ez tényleg gyereket fog szülni ennyi ésszel? Pedig beismerni, hogy valmit rosszul tudunk vagy rosszul állunk hozzá nem szégyen. Ja, és másoktól tanulni sem az.
2013. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom ide is jutott belőle :-D lásd 12-es
2013. febr. 15. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!