Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek nincs társasá...

Anyukák, akiknek nincs társaságuk, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Pár napja azt veszem észre magamon, hogy semmihez sincs kedvem. Persze teszem a dolgom, megyek sétálni a gyerkőccel, erőltetem magam, hogy ő ne vegye észre rajtam, hogy olyan depisféle hangulatom van. Nem vagyok egy depis típus, de egész nap nincs kihez szólnom a kicsin kívül, vágynék csajos beszélgetésekre, vagy csak felnőtt beszélgetésre. A gyerkőc mostanában eljátszik egyedül, néha van rám szüksége, én meg alig tudok mit kezdeni magammal. Teendőimet elvégzem, de nagyon fásultan.
2013. febr. 14. 17:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9. válaszoló, kedves, hogy ezt leírtad, nem rossz ötlet, de nekem nem azzal van problémám, hogy csak úgy telik a nap, hanem hogy nincs kihez szóljak. Barátnők dolgoznak vagy messze vannak, nagyik messze, férj dolgozik. Már annak is örülök, ha valamelyik szomszéd megállít pár szóra vagy el kell menni a postára emberek közé. Minden nap kimegyünk, mégis alig vannak körülöttünk kisgyerekek és anyukáik. Vonakodom kicsit az ilyen kluboktól, nem tudom, miért, de teszünk egy próbát, más megoldást nem látok. Köszönöm, hogy 'meghallgattatok', már az is jól esett, hogy kiírhattam magamból.
2013. febr. 14. 22:16
 12/13 A kérdező kommentje:
10. válaszoló, jó hogy linkelted, mert témától függetlenül kaptam egy jó ötletet (szeretek pepecselni). És írtad, hogy a férjed, nem érti, miért panaszkodsz. Hát az enyém sem. Próbál ő megértő lenni, de látom rajta, hogy el sem tudja képzelni, miről beszélek.
2013. febr. 14. 22:19
 13/13 anonim ***** válasza:

Én már kb fél éve így érzek :( Vagyis igazából nem az van, hogy nincs kihez szólnom, mert anyukám is itthon van mostanában, meg telefonon is csomó barátnőmmel (babásak ők is) ingyen beszélek, a páromat is bármikor hívhatnám.. de egyszerűen kedvem nincs beszélni, örülök, ha csönd van és nézek ki a fejemből. A babámnak folyamatosan beszélek, énekelek, mondókázok, aztán megyünk a 3 évesemért a bölcsibe, na onnantól kezdve csip csip csipcsirip mindenféle duma, kérdés stb... és mire a férjem is hazaér, már neki sincs kedvem beszélni :( Ő meg ezt nem érti...

És még ő akar elköltözni faluba és itthon dolgozni.... persze.

De nálam szerintem a mozgáshiány az oka, egyszerűen már több, mint 3 éve nem mozgok, mert mindig van valami kifogás, most is csak úgy van, hogy jövőhét hétfőn már veszek valami tornabérletet, és erőt veszek magamon, hogy kezdetben heti 2-szer itthon hagyom a gyerekeket a párommal.... A mozgástól és a tavasztól várom a megújulást...

2013. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!