Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig kötelességem eltartani...

Meddig kötelességem eltartani a gyerekem? 32 éves. Ugye már nem kell?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 20:26
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
83%

Vagy elfogadja a segítségeteket azzal a feltétellel, hogy nálatok lakik. Hiszen úgy eltartjátok, főzöl, mosol, takarítasz rá, vagy mehet amerre lát...

De komolyan, ha nem akar hozzátok menni akkor mit vár? Hogy anyuci meg apuci vesz neki egy házat?!

Persze segítsük a gyerekenkünket addig ameddig csak tudunk, de szerintem ebben az esetben ő kicsit sok vár. 32 évesen azért már a saját lábán kéne állnia, és örülhet neki, ha befogadjátok őt, gondoskodtok róla..de neki ez nem jó, ő saját helyet akar..a ti pénzetekből?

2013. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

A gyermeked apja összejött az anyáddal?! ÉS te még szóbaállsz velük ezekután?? Azta...ez elég durva. A fiad nem csoda, ha defektes...az apja betölti a mostoha nagypapa szerepet is egyben.. Kétlem, hogy ez a te hibád lenne. A jelenlegi párodnak meg aztán végképp köze nincs az egészhez. Akiket utálni lehetne az az exed, meg az anyád.

És még ő mondja, hogy szar anya vagy...már elnézést..

2013. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
88%

Elnézést, hogy így írtam. Már megszoktam, hogy a gyakorin mindenkit tegezek. Illetve nem akartalak megsérteni, kérlek ne vedd úgy, amiket írtam, egyszerűen csak annyira felfoghatatlan számomra ez az egész..hogy tehet ilyet egy ember..na meg egy anya. Komolyan, az édesanyádnak aztán nincs joga ilyet kijelenteni, hogy rossz anya lennél.

Segíts a fiadnak, de ne úgy, hogy veszel neki egy házat, vagy fizeted az albérletét..


#22 voltam

2013. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Mindenben segítettem a LÁNYOM. Férjem (30éve mellettem áll.

Többet segített a nem közös gyerekünknek, mint a közös gyerekünknek. Vita tárgya, amiért férjemet utálja: fizetős föiskolát nem fejezte be..sok év volt. Aztán kitiltotta a házból, mert összeállt egy elvált, két gyerekes cigánnyal.

Ez a férjem bűne. rasszista.

2013. febr. 20. 21:19
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes családod van. A volt férjjel, s édesanyával nem kell foglalkozni. Ők az én szememben megszűntek volna.

A mostani férjednek minden tisztelem. Tanítatta, nevelte a gyereked sajátjaként.

Hát a rasszista kérdés......ez attól függ milyen ember az, akivel összejött a lányod (azonkívül, hogy 2 gyerekes).Rendes dolgozó,becsületes? Mondjuk szerintem senkinek sem az az álma hogy a lányát egy elvált, 2 gyerekes férfi oldalán látja, kicsit nehezebb úgy boldogulni.

Egyébként azóta együttvannak a lányoddal?

S mit akar a lányod, milyen segítséget vár el tőletek?

2013. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki a kérdést, mert szeretném lezárni.

Tumorom volt. Kijött máshol. Végrendelkeztem, még akkor.

Házamat régen a lányomra írattam. Most mégis félek. Mi lesz vele nélkülem?

2013. febr. 20. 21:32
 27/38 A kérdező kommentje:

Együtt vannak-e? Nem tudom. Én is rasszista vagyok.

Nem az a fajta, aki megvédené a gyerekemet. a cigány erkölcs (?) nagyon más. Ott nincs egyenjogúság.Nem az elváltságon, nem a két gyereken van a gondom. A más kultúrán, kulturálatságon...

2013. febr. 20. 21:37
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom hogy beteg vagy :(

32 évesen azért már nem gyerek, már meg kéne állnia a saját lábán.

2013. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyelj. Segíts, ahogy tudsz, de ne a saját károdra. Felnőtt ember.Fordított helyzetben is ezt vallom.

Nem ismerem a lányod, hogy milyen, s mennyire használna ki titeket, így nehéz okosat szólni.


Száz szónak is egy a vége. A lehetőségeidhez mérten segíts.

2013. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! Lányomnak segitek, ahogy tudok.

Bakancslitám utolsó pontja, látni PÁRIZST.

Ugye összejön? Irjatok már igen!!!! Junius eleje..:)

2013. febr. 20. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!