Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig kötelességem eltartani...

Meddig kötelességem eltartani a gyerekem? 32 éves. Ugye már nem kell?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 20:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Remélem összejön!:)
2013. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Remélem én is !!!

Köszönöm minden válaszolónak!

Jó éjszakát Nektek!

2013. febr. 20. 22:48
 33/38 anonim ***** válasza:
Jó éjszakát!:)
2013. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Kinyitod a szemed, látod a napot, felhőt. mindegy.

Az életben az a szép hogy minden előfordulhat...

és az a szar, hogy elő is fordul..

Ma a környékünkön egy 27 éves asszony éhen halt...

Vigyél magaddal kaját, add az éhezőknek...

Eltértem a tárgytól.....

Etesd az éhezőket!!! Szép napot!

2013. febr. 20. 23:05
 35/38 anonim ***** válasza:

Szomoró dolgokat írtál :(

Remélem sikerül, amiket szeretnél!

Minden jót, ne add fel!

2013. febr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
49%

18 éves koráig biztosan, ha pedig továbbtanul, akkor talán 25 éves koráig. A második kitételt nem tudom pontosan, mert az otthoni jogszabályokat már nem ismerem, de ez a logikus. Eddig jár ugyanis a gyerektartás is.


A 18 éves kor az biztos, addig kell, mert addig kiskorú; lehetséges, hogy utána már semmiféle eltartási kötelezettséged nincsen. Kérdezd meg ezt egy ügyvédtől.


Az az egy a tuti, hogy egy 32 éves embert nem a szüleinek kell eltartania!

2013. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem,hogy sikerül eljutnod Párizsba!!!

Kapsz most kezelést,kemot??

Az orvosok mit mondanak??

2013. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Pár évvel ezelőtt volt, akkor megműtöttek, és fél évig kaptam a kemót. Most voltam kontroll vizsgálaton, és a prof szerint van ott valami, aminek nem kéne. Mondjuk tavaly is befektetett, egy hét kivizsgálás után sem jöttek rá, mi a gond. Most megint gyanakszik, szeretné ha újra végig csinálnánk a vizsgálatokat. Ő állítja, hogy a csonkokon kijött. Bővebb vizsgálat után kiderül. Ha kemót kapok, akkor lőttek Párizsnak, mert jártányi erőm se lesz, napra meg nem mehetek a kemóval nem lehet.

Most már csak abban reménykedem, megint nem jön rá, hogy mi okozza a hasfájásom. Nyugtatom magam, nem vagyok már tini, ilyenkornál pedig az megy csodaszámba, ha az ember reggel úgy ébred, jé! nem fáj semmije.

2013. febr. 21. 18:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!