Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vett már valaki a Csodatanya...

Vett már valaki a Csodatanya sorozatból?

Figyelt kérdés

[link]


Kíváncsi lennék a véleményetekre? Esetleg valaki tudja, hogy hány részből fog állni?


2013. febr. 23. 16:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Mi is is megvettük az elsőt. 390Ft-ért nem rossz, de max. a következőt és vége. A minősége elég vacak. A bocival 1 napja játszik a kisfiam, de már kopik le a patájáról meg a szájáról (ahol leér amikor "eteti") a festék :S Másfél éves, nem vandál. A malacka bírja még.

Akinek még nincs: a boci kg. 13×7×4 cm, a malacka: kb. 5,5×3,5×2 cm. A következő számban egy akkora ló mint a boci, meg két kisebb álasz, kb. mint a malac, egy bárány meg egy tyúk. A könyvecske kb. 20,5×20,5 cm, 24 oldalas + a borítók meg reklám.

2013. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim válasza:
100%
Szerintem megéri, mert ha pl. a könyvet vennénk meg boltban, az lenne min. 1000 ft, a 3-4 műanyag állatot szintén nem kapnánk meg 1000 ft alatt. Mi még csak az első részt vettük meg az újságosnál, annak szépen kivoltak dolgozva az állatai. Szerintem jól néznek ki és aranyosak, ugyanilyet nem kapsz boltban. Igen, ha összeszámoljuk a 60 részt, az valóban soknak tűnik árban, de nem muszáj 2,5 évig mindig megrendelni. Meg szerintem ez olyan sok alkotóelemből fog állni, hogy kitesz három Duplos nagy állatkertet, ami boltban min. 25000 ft, szóval már nem is tűnik olyan soknak. Pláne ha még könyveket is kapunk hozzá, amik szerintem nagyon tanulságosak és vidámak. A lányomnak az első rész nagyon tetszett, jókat tanult meg belőle, hogy milyen is egy tehén. :) (Még csak 3 éves). Mi megrendeltük a sorozatot, még nem jött meg az első csomag, de amint megjön, megírom a tapasztalatokat. Már nagyon várjuk!
2013. febr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 csibakko86 válasza:
Nekem is meg van az 1.szám,bár nem nálam,mert itt nem lehetett kapni az egész városba,így húgom vette meg pesten. A többi részt meg is rendeltem a csodatanya.hu -n, de nem írják hogy 60részből állna. Én 10ről tudok és az oldalon is úgy értelmeztem. Nézd meg az oldalt,ha előrendelsz kapsz plussz ajándékokat. Szerintem tök jók és megéri.
2013. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
A könyv nagyon aranyos, a gyerekek nyelvén mesél az állatokról. Szépek az illusztrációk, bár kissé szakadós a lapja. Az állatok is formásak, jól beleillenek a kicsik kezébe. Nekem nagyon tetszik, bár az egész sorozat ára tényleg elég húzós lesz. Nekünk van az oviban néhány állat még a két évvel előtti szériából. Azok jól bírják a strapát, nem kopnak, nem tört le semmilyük, mint a legtöbb műanyag állatfigurának. Mi megrendeltük.
2013. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 csibakko86 válasza:
Na, most tudtam meg,hogy állítólag 10részes lesz,de 60db kütyü jön össze a végére.
2013. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Az csodatanya.hu oldalon a gyakori kérdések között ott van, hogy a tervezett lapszám 60
2013. febr. 26. 23:55
 17/42 anonim válasza:
Az első számban vannak reklámanyagok erről, és ott írják apróbetűsen, hogy 60 lapszámot terveznek kiadni. Ha megrendeled előfizetésben, akkor havonta kettesével küldik.
2013. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Akkor most 10 vagy 60 lapszámból fog állni, mert nem mindegy?!

(Amúgy én is 60 lapszámot olvastam az első bocis könyvben...)

De az is nagy kérdés, hogy akkor, ha megrendelem, és ugye két lap jön egyszerre, akkor is 1790,- lesz az ára, vagy 2x 1790,- mert ez sem mindegy!?

Aki tudja válaszoljon, köszi!

2013. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim válasza:

Értelemszerűen 2 X 1.790,-

Ellenkező esetben senki nem venné újságárusnál.



Az egyes lapszámok árai:


Újságárusnál:


1. szám: 390 Ft

2. szám: 990 Ft

A 3. számtól: 1990 Ft


Előfizetésben:


1. szám: 390 Ft

2. szám: 990 Ft

A 3. számtól: 1790 Ft

2013. febr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:

Jah és a lapszámokra a válasz:


A sorozat tervezett hossza 60 lapszám*.

* A Kiadó fenntartja a jogot a sorozat hosszának megváltoztatására

2013. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!